شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

کاماوینگا: در بهترین باشگاه جهان حضور دارم

کاماوینگا: در بهترین باشگاه جهان حضور دارم

بازیکن جوان رئال مادرید شب گذشته در ترکیب اصلی حضور داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ شب گذشته رئال مادرید در خانه به مصاف ویارئال رفت و در پایان موفق نشد برابر حریف به گل برسد و بازی بدون گل به پایان رسید. در این دیدار ادواردو کاماوینگا این شانس را داشت تا به عنوان بازیکن اصلی به میدان برود و یکی از خاص ترین شب های زندگی خود را پشت سر گذاشت. وی بعد از این دیدار با Goal اسپانیا صحبت کرد.

ورود به رئال مادرید

به محض اینکه دیدم رئال مادرید مرا دنبال می کند و مایل است پیشنهادی برای جذب من بدهد، یک ثانیه هم تردید نکردم. این ها مواردی هستند که شما نمی توانید به آن ها شک کنید.
بعد از زدن اولین گل خود چه احساسی داشتید؟

در زمین من می خواهم به تیم کمک کنم. اگر گل را ببینید من مستقیماً درگیر نبودم، من در سمت راست بودم و از توپ برگشتی برای به ثمر رساندن گل استفاده کردم. همچنین، در ابتدا من جشن نگرفتم زیرا هرگز فکر نمی کردم که گل بزنم. بعد از آن به داور نگاه کردم و فهمیدم گل شده است.

احساس او نسبت به رن

رن تیمی در قلب من است، من مسابقات آن ها لیگ 1 را تماشا می کنم. بله، این درست است که می توانستم در رن بمانم، آنها برای همیشه در قلب من خواهند بود و من هرگز فراموش نخواهم کرد. من برای دیدن تیم سابقم حتما ورزشگاه برمی گردم.
چه چیزی توجه شما را در مادرید جلب کرده است؟

کیفیت فنی و تمرینات چیزی است که بیشتر در رئال مادرید به چشم من می آید. هنگامی که در روز اول به اینجا آمدم، پس از اتمام اولین جلسه تمرینی خسته شده بودم، اما عادت کرده ام. شاید سخت ترین کار من در اینجا یاد گرفتن زبان است و دوست دارم با همه صحبت و شوخی کنم و به زودی زبانم بهتر خواهد شد.

بنزما

او یک رهبر است. ما زیاد صحبت می کنیم و من آن را کمتر می شناختم، اما او یک شخص بسیار بامزه است. او کل گروه را رهبری می کند و کاپیتان تیم است.
جام جهانی 2022

من در بهترین باشگاه جهان هستم، بنابراین این به من کمک می کند تا به تیم ملی فرانسه برسم. حضور در جام جهانی 2022 یک هدف است. من باید بازی های خوبی در اینجا انجام دهم، زیرا حضور در رئال مادرید می تواند من را به تیم ملی و جام جهانی برساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.