شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

هانس یواخیم واتسکه: شایعات در مورد هالند مزخرف است

هانس یواخیم واتسکه: شایعات در مورد هالند مزخرف است

مدیر عامل باشگاه دورتموند می گوید هنوز تصمیمی در مورد آینده مهاجم نروژی تیم اتخاذ نشده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، هالند از زمان جدایی از سالزبورگ و پیوستن به دورتموند، به طور مستمر برای این تیم گلزنی کرده است. این مهاجم ۲۱ ساله مورد توجه چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است و برخی جدایی او در تابستان آینده را قطعی می دانند. برخلاف شایعات اخیر، واتسکه می گوید آینده این بازیکن در دستان مدیران دورتموند قرار دارد.

هنوز در مورد جدایی او در تابستان پیش رو تصمیم گیری نشده است. این مورد را بررسی خواهیم کرد. جایی شنیدم که می گویند ما برای باز پرداخت اقساط مان به فروختن او نیاز داریم؛ همه این ها مزخرف است. در باشگاه ما تصمیم گیری بر سر فروش بازیکن، فقط و فقط توسط مدیریت صورت می گیرد.
گفتنی است که سال آینده یک بند فسخ ۷۵ میلیون یورویی در قرارداد هالند فعال خواهد شد. با این حال واتسکه مطمئن است که مینو رایولا به عنوان مدیر برنامه این بازیکن، او را به بهترین مسیر هدایت خواهد کرد.

توپ در زمین ارلینگ قرار دارد. من رابطه خوبی با مینو رایولا دارم چون به خوبی یکدیگر را می فهمیم. این که تصور کنیم رایولا فقط دنبال پول است، صحیح نیست. او همچنین بهترین ها را برای ارلینگ می خواهد. 

واتسکه همچنین در مورد جیدون سانچو حرف زد و گفت این بازیکن با انتقال به منچستریونایتد، به دنبال جلب توجه گرت ساوتگیت بود.

یکی از دلایل انتقالش، بی توجهی به او در تیم ملی بود. من جیدون را دوست دارم. دیدن بازی های او باعث می شود اشک در چشمان تان حلقه بزند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.