شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

آلفرد شرودر: بارسلونا با بازگشت مصدومان یک ترکیب بسیار قدرتمند در اختیار خواهد داشت

آلفرد شرودر: بارسلونا با بازگشت مصدومان یک ترکیب بسیار قدرتمند در اختیار خواهد داشت

آلفرد شرودر به جای رونالد کومان در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با لوانته شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BarcaCentre، بارسلونا در چارچوب هفته هفتم لالیگا، توانست به ارائه یک نمایش خوب لوانته را شکست دهد و به صدر جدول نزدیک شود. رونالد کومان در این بازی به دلیل محرومیت نمی توانست روی نیمکت بارسلونا بنشیند و به همین دلیل، آلفرد شرودر به عنوان دستیار اول کومان امروز وظیفه هدایت بلوگرانا را بر عهده داشت. شرودر در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت:

از بازی کردن تحت فشار، خوشمان می آید. مقابل کادیز و گرانادا نیز همین وضع حاکم بود. یک بازی فوق العاده به نمایش گذاشتیم و بازگشت آنسو فاتی یک لحظه بسیار خاص را در استادیوم رقم زد. آنسو یک بازیکن نخبه به حساب می آید، کسی که هم تعداد زیادی موقعیت گل می سازد و در به گل تبدیل کردن آنها نیز عالی کار می کند. به وجود او در تیم نیاز داریم و بابت بازگشت وی خوشحالیم. حضور دوباره آنسو در زمین خبر فوق العاده ای است اما نباید فراموش کنیم که امروز همه بازیکنان در این بازی سهم داشتند.

دقیقا از همان ابتدای بازی، آن انرژی که لازم بود را به خرج دادیم. بازیکنان جوان ما امروز عملکرد بسیار خوبی داشتند و با بازگشت سرخیو (آگوئرو)، آلبا و پدری یک تیم بسیار قدرتمند خواهیم داشت. من هیچ شکی در خصوص بازیکنان جوانمان ندارم و کومان هم پیش از این چنین حرفی را زده است. اگر بازیکنی شایستگی خودش را ثابت کند، ما به سن او توجهی نمی کنیم. سال گذشته دیدید که پدری و ایلایژ (موریبا) فرصت بازی پیدا کردند. بازیکنان جوانمان پست های زیادی را اشغال کرده اند و این یعنی آینده بارسلونا. امروز بسیار خوب دفاع کردیم. لوانته تنها در اواخر بازی و در معدود صحنه ها توانست موقعیت خلق کند.
حالا تمرکز ما روی بازی با بنفیکا است، یک بازی بسیار مهم در لیگ قهرمانان اروپا. می خواهیم برای دیدار با بنفیکا و اتلتیکو مادرید همین جنگندگی و نظم را داشته باشیم. همه خوشحال هستند و رختکن تیم سرزنده و شاداب است. امروز در زمین از خودمان روحیه تیمی نشان دادیم. مثل یک تیم تمام عیار توپ ها را پخش می کردیم، فوتبال مالکانه اجرا کردیم و از این بابت راضی هستیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.