جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

مائوریتزیو ساری: در یوونتوس مجبور بودیم بعضی بازیکنان را با سبک من وفق بدهیم

مائوریتزیو ساری: در یوونتوس مجبور بودیم بعضی بازیکنان را با سبک من وفق بدهیم

مائوریتزیو ساری که قبل از دربی گفته بود برای یکی از بازی هایش در سری سی اضطراب و حساسیت بیشتری از دربی رم حس کرده، حرف خود را پس گرفت و گفت این یکی از احساسی ترین بازی های دوران ورزشی اش بوده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ لاتزیو موفق شد در یک دیدار جذاب و پرحادثه با نتیجه 3-2 آاس رم را شکست دهد. پس از بازی، مائوریتزیو ساری در گفتگو با DAZN در مورد شادی با عقاب زنده در کنار هواداران لاتزیو گفت:

آن عقاب نزدیک اتاق من در زمین تمرین فرملو می خوابد. بنابراین گاهی صدایش را می شنوم.
فلیپه اندرسون تنها گلزنی نکرد بلکه یک پاس گل هم ثبت کرد:

او باید در همین سطح به کارش ادامه دهد زیرا استعداد و توان لازم را دارد. نگرانی من این است که او قدرت خودش را نمی داند. او با استرس بازی می کند و امیدوارم زودتر اعتماد به نفس خود را پیدا کند. احساس کردم بچه ها کمی استرس دارند و حرکاتی محدود انجام می دهند. به آنها گفتم آزاد باشید و بازی را روان انجام دهید. نباید در فوتبال، آزادی را فراموش کنیم. بازیکنان با آزادی می توانند خودشان را بهتر نشان دهند.
مساله این است که این فوتبال واقعی است، فوتبال پلی استیشن نیست. امشب 7 یا 8 موقعیت بسیار خوب دیدم اما این تیم هنوز باید پتانسیل خود را نشان دهد. من واقعا ناامید هستم زیرا بازی دفاعی بسیار خوبی انجام دادیم اما روی 2 توپ مُرده گل خوردیم.

قبل از بازی ساری در مورد حساسیت دربی رم گفته بود تنش و اضطراب او در یکی از بازی های سری سی بیشتر از دربی رم بوده است:

اعتراف می کنم این دربی یکی از احساسی ترین بازی های دوران حرفه ای من بود. انتظار نداشتم دربی انقدر به من ادرنالین بدهد و انقدر از پیروزی خوشحال شوم.
از ساری در مورد دوران حضورش در یوونتوس سوال شد که فاتح اسکودتو شد اما این قهرمانی را برای او یک شکست در نظر گرفتند و از کار برکنار شد. حالا با سختی هایی که پیرلو و الگری دیده اند، شاید تصمیم مدیران یوونتوس بحث برانگیز بوده است:

در یوونتوس تغییر دادن سه یا چهار بازیکن با هزینه بسیار زیادی همراه بود که غیرممکن بود. بنابراین مجبور بودیم بعضی از بازیکنان را با سبک بازی من وفق بدهیم و در طول فصل به مصالحه ای دست پیدا کردیم و توانستیم قهرمان شویم. من می توانم کارم را اینجا در لاتزیو هم انجام دهم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.