دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

ژاردیم: هدف بزرگی در لیگ قهرمانان داریم

ژاردیم: هدف بزرگی در لیگ قهرمانان داریم

پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با الهلال عربستان بازی می کند. لئوناردو ژاردیم، سرمربی این باشگاه از شرایط آب و هوایی منطقه و سختی کار می گوید.

به گزارش ایران ورزشی، لئوناردو ژاردیم پرتغالی در این گفت‌وگو ابتدا با اشاره به شرایط خودش در باشگاه الهلال گفت:

خیلی زود به وضعیت اینجا عادت کردم و خودم را با شرایط تطبیق دادم. لیگ عربستان مسابقاتی بسیار نزدیک و رقابتی است که با حضور 7 بازیکن خارجی در هر تیم در سطح بالایی برگزار می شود. تجربه بسیار متفاوتی پیش روی من است خصوصا از نظر عادات و شرایط کاری. به طور مثال به دلیل گرمای هوا زندگی در اینجا تقریبا از عصر آغاز می‌شود ، تمرینات در ساعات پایانی شب انجام می‌شود و شما نیمه شب به خانه بازمی گردید. صبح‌ها هم دیر بیدار می‌شوید. البته ما پرتغالی‌ها به زندگی و کار در شرایط مختلف عادت داریم و خودمان را تطبیق می‌دهیم.
ژاردیم همچنین در خصوص مسابقات فوتبال در آسیا و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت:

این شرایط جوی و آب و هوایی روی عملکرد بازیکنان تاثیر می‌گذارد و نمی‌توانیم آنها را با بازیکنان اروپایی مقایسه کنیم. ما در لیگ قهرمانان آسیا شرایط مشابهی داشتیم و در درجه رطوبت بسیار بالایی بازی کردیم در حالی که در مسابقات اروپایی چنین پدیده‌ای وجود ندارد. به همین دلیل پیشرفت و رسیدن سطح بازیکنان آسیایی به مسابقات اروپایی سخت به نظر می‌رسد. به هر ترتیب تیم ما به مراحل پایانی رقابت‌های لیگ قهرمانان رسیده و در این بازی‌ها هدف بزرگی را دنبال می‌کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.