شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

محمد مومنی: یادم نمی آید صحبت هایم در مورد مجیدی تخریبی بوده باشد

محمد مومنی: یادم نمی آید صحبت هایم در مورد مجیدی تخریبی بوده باشد

عضو جدید هیات مدیره استقلال می گوید منتقد سرمربی باشگاه نبوده و تنها از واقعیت ها صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، محمد مومنی در گفتگو با ایلنا پیرامون حضورش در هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:

اهداف ما این است که آرامش خاصی را به باشگاه بدهیم. مسلما آنچه طی این سال‌ها موجب برقرار بودن شرایط ناهماهنگ شده، عدم یدلی و یکپارچگی است که تلاش داریم این مسائل را برطرف کرده تا تیم بدون دغدغه باشد.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا پیش از این منتقد فرهاد مجیدی نبوده است،‌ گفت:

منتقد مجیدی نبودم و همیشه واقعیت‌ها را می‌گفتم شاید برخی اظهارات من برخلاف نظر او بوده ولی در اکثر موارد از وی حمایت کردم. من همیشه طوری صحبت می‌کنم که برایش راهکار داشته باشم و یادم نمی‌آید به شکلی حرف زده باشم که جنبه تخریبی داشته باشد.

او اضافه کرد:

این وظیفه مدیران است که آرامش را به باشگاه تزریق کنند و از طرفی دیگر باید دغدغه‌های کادرفنی و همینطور تیم را هم در نظر گرفت. این را می‌دانیم که در نقل و انتقالات تیم وضعیت مناسبی را سپری نکرد و برخی اهداف فرهاد مجیدی برطرف نشده که تلاش خواهیم کرد تا در ادامه نقل و انتقالات در صورت امکان این مورد هم انجام شود.
مومنی درمورد مسائل مالی باشگاه استقلال همچنین گفت:

تلاش همگی اعضای هیات مدیره این خواهد بود که در این بخش هم به سرعت بسیاری از موارد را حل و فصل کنیم. مشکل مالی می‌توان گفت یکی از فاکتورهای اساسی در عدم کسب نتیجه لازم در استقلال بوده که به نظرم با برطرف کردن آن هم به خیلی از اهدافمان دست پیدا خواهیم کرد.
عضو هیات مدیره باشگاه درمورد تمدید قرارداد فرهاد مجیدی همچنین گفت:

همانطور که گفته بودم، مجیدی به فعالیتش ادامه می‌دهد و تصمیم باشگاه بوده که ایشان به عنوان یکی از سرمایه‌های اصلی باشگاه به فعالیت‌شان ادامه بدهند. دیگر مشکل و التهاب به اندازه کافی در این باشگاه وجود داشته و همگی سعی داریم که در کنار هم در آرامش به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم. در این مسیر باید همگی در کنار هم باشیم تا استقلال را به جایگاه اصلی‌اش برگردانیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.