شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

پیولی: لیورپول به خاطر هر اشتباه کوچکی ما را مجازات کرد

پیولی: لیورپول به خاطر هر اشتباه کوچکی ما را مجازات کرد

سرمربی میلان می گوید لیورپول به خاطر هر اشتباهی آنها را مجازات کرده است و شاگردانش باید این بار تمرکز بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایران ورزشی، تیم میلان فردا شب از هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان در خانه خود میزبان اتلتیکومادرید است. میلان که در سری آ شروع خوبی داشته و از 6 بازی 16 امتیاز کسب کرده، در هفته اول لیگ قهرمانان شکست خورد و حال قصد دارد در این دیدار خانگی اولین سه امتیاز در لیگ قهرمانان را به دست بیاورد. حال استفانو پیولی سرمربی میلان در کنفرانس خبری قبل از این بازی حاضر شده و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.  او در مورد حضور تیمش در لیگ قهرمانان گفت:

در حال کسب تجربه هستیم. تا کنون در استفاده از فرصت ها برای داشتن عملکردی مناسب، خوب بوده ایم. تیم جوانی هستیم و نمی توانیم به تجربه بازیکنان اتکا کنیم. باید با شور و هیجان پیش برویم. این شور و هیجان را فردا شب هواداران به ما خواهند داد.
پیولی در مورد تقابل با اتلتیکومادرید گفت:

آنها به خوبی آماده هستند. مربی و بازیکنان خوبی دارند که آماده هستند تا از کوچکترین اشتباه ما بیشترین استفاده را ببرند. باید از نظر تکنیکی در سطحی بالا باشیم و تمرکزمان را در جریان مسابقه حفظ کنیم. جزئیات اهمیت زیادی دارند. لیورپول به خاطر هر اشتباه کوچکی ما را مجازات کرد. باید از تمام لحاظ سطح بازی خودمان را بالا ببریم. این بازی اهمیت دارد اما حیاتی نیست.
مربی میلان در مورد مصدومان تیمش در این بازی گفت:

در مورد کیائر و فلورنزی تمرینات این بعد از ظهر و فردا اهمیت زیادی دارد. در مورد دیگر بازیکنان شرایط پیچیده تر است و فکر می کنم بعد از بازی های ملی سایر مصدومان تیم به ما اضافه شوند.
این مربی در پاسخ به این سوال که فکر می کند برای سالیان طولانی در میلان می ماند، گفت:

در ذهنم، رابطه ای که با باشگاه و بازیکنان ایجاد کرده ام و حسم به محیط میلان هیچ پایانی ندارد. من و باشگاه جاه طلبی های مشترک و علاقه یکسان برای گرفتن بهترین نتیجه در تمام مسابقات را داریم اما در حال حاضر به فکر بازی فردا هستیم که اهمیت دارد و باید با انرژی و هیجان در آن حاضر شویم. باید عملکرد سطح بالایی داشته باشیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.