شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

براهیم دیاز: فقط کسب سه امتیاز دیدار مقابل اتلتیکو اهمیت دارد

براهیم دیاز: فقط کسب سه امتیاز دیدار مقابل اتلتیکو اهمیت دارد

بازیکن اسپانیایی میلان می گوید در تقابل فردا مقابل اتلتیکو مادرید تنها کسب سه امتیاز اهمیت دارد.

به گزارش ایران ورزشی، تیم میلان در دومین بازی این فصل خود در لیگ قهرمانان فردا مقابل اتلتیکومادرید صف آرایی می کند و به همین مناسبت براهیم دیاز، هافبک تیم میلان، در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

به نظرتان بازی مقابل یوونتوس در ماه می نقطه عطف شما در میلان بود؟

همیشه حس می کردم که پیولی و تمام اعضای کادر فنی به من اطمینان دارند و اولین بار نبود که در آن بازی چنین حسی کردم اما قطعا آن بازی خیلی مهم بود. هم برای من و هم برای تیم. بابت اتفاقی که در آن بازی افتاد خیلی خوشحالم.همیشه به توانایی های خودم ایمان داشتم و همیشه حس کردم همه در این باشگاه به من اعتماد دارند.

به نظرتان در ایتالیا به بازیکنان جوان بیشتر از اسپانیا اطمینان می شود؟

  به نظرم هم در اینجا و هم اسپانیا بازیکنان با استعداد زیادی وجود دارند. دو کشور تفاوت چندانی ندارند و بیشتر به سطح بازی بازیکن بستگی دارد. مسئولیت هایی دارم و وظیفه رهبری به من سپرده شده است و از این موضوع خوشحالم. در نهایت همه چیز به تیم بستگی دارد. اگر تیم خوب نباشد من هم خوب نیستم.
وارث پیراهن چالهان اوعلو شده اید، نظرتان در این باره چیست؟

  فقط به این فکر می کنم که بهترین نسخه خودم باشم و با گل و پاس گل به تیم کمک کنم و این مهم ترین و تنها کاری است که می توانم انجام دهم. فوتبال یک بازی تیمی است. به نظرم روحیه خوبی داریم و در نهایت همین مهم است.
سابقه بازی در رئال مادرید را دارید آیا تقابل با اتلتیکومادرید چالشی خاص برای شما است؟

  می تواند تاثیرگذار باشد اما حالا بازیکن میلان هستم و تنها هدفم این است بهترین عملکردم را برای کمک به تیم داشته باشم بازی مهمی است و می خواهیم سه امتیاز آن را به دست بیاوریم و تنها نکته مهم همین است.
اتلتیکو بازیکنان تهاجمی زیادی دارد و در تابستان هم به خوبی تقویت شد. به نظرتان آنها بهترین تیم اسپانیا در حال حاضر هستند؟

  به نظرم آنها ترکیبی با استعداد و پرتعداد دارند علاوه بر این به سختی تلاش می کنند. نمی دانم بهترین تیم اسپانیا هستند یا نه اما مشخصا بسیار قدرتمند هستند و تیمی کامل محسوب می شوند.
در این فصل شروعی قدرتمند داشتید. به نظرتان یکی از رهبران تیم هستید؟

  همان طور که گفتم، همه برای یک هدف می جنگیم. همه به هم کمک می کنند تا بهترین نمایش را داشته باشند. به نظرم تیم هارمونی خوبی دارد. همدیگر را حمایت می کنیم. یک خانواده هستیم و زیر نظر سرمربی بازی های خوبی انجام می دهیم. فقط باید بهتر شویم. بابت مسئولیت هایی که به من سپرده شده است خوشحال هستم و هم تیمی هایم هم به من کمک می کنند. هر کسی مسئولیتی دارد ولی حس نمی کنم رهبر تیم هستم. فقط تلاش می کنم با تمام وجود به تیم کمک کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.