دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: دیدار با شاختار دونتسک مهم است اما فکر نمی کنم برای صعود تعیین کننده باشد

سیمونه اینزاگی: دیدار با شاختار دونتسک مهم است اما فکر نمی کنم برای صعود تعیین کننده باشد

سیمونه اینزاگی می گوید شاختار می خواهد اینتر را دچار زحمت کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اف سی اینتر نیوز، اینزاگی در کنفرانس خبری قبل از دیدار با شاختار به خبرنگاران گفت:

از آن مسابقه ای که با پیراهن لاتزیو برابر شاختار گلزنی کردم و متاسفانه زمان زیادی از آن گذشته (21 سال پیش)، این تیم اوکراینی مسیری عالی داشته و پیشرفت مهمی کرده است. آنها حتی دو سال پیش به نیمه نهایی لیگ اروپا رسیدند و در سال های اخیر در لیگ قهرمانان نیز عملکرد خوبی داشته اند. شاختار باشگاهی جاه طلب است و می خواهد در این فصل ما را دچار مشکل کند.
فکر نمی کنم مسابقه فردا برای صعود تعیین کننده باشد اما مطمئنا بازی مهمی خواهد بود. شاختار فوتبال خوبی را بازی می کند و نفرات خوبی را در اختیار دارد و به همین دلیل و با دانستن این موضوع که در آخرین بازی خود مقابل آتالانتا خوب کار کرده بودیم، باید فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. واکنش بازیکنانم در مسابقه برابر آتالانتا را دوست داشتم.
روبرتو دی زربی؟ بعد از دیدن چند بازی آخر شاختار فکر می کنم که دی زربی در تلاش است تا ایده های فوتبالی خود را در تیمش جا بیندازد. او در دو ماه و نیمی که در این تیم حضور دارد، در این زمینه بسیار خوب بوده است.

اینتر باید تیم متعادل تری در زمین شود
من از بازیکنان تیم درخواست کرده ام که در بازی فردا آماده واکنش باشند و فوتبال خوبی را بازی کنند. من فکر می کنم ما در 6 بازی نخست آمادگی بازیکنان برای انجام واکنش و ارائه فوتبالی خوب را دیده ایم. اکنون ما باید به دنبال تبدیل شدن به تیمی متعادل تر باشیم و من می خواهم توزان بیشتری را در تیم ببینم. ما با نفرات زیادی حمله کرده ایم و شاید مجبور باشیم انتخاب هایی با دشواری های کمتری داشته باشیم. ناکامی در دادن پاس های ساده ممکن است منجر به ضد حملات بسیار خطرناکی شود.
موافقم که ما در بازی برابر تیم های هلاس ورونا، فیورنتینا و آتالانتا که پرس زیادی می کردند با مشکلاتی در بازیسازی از عقب مواجه شدیم. در هر سه بازی از حریفان عقب افتادیم اما از واکنش تیم در آن مسابقات بسیار خوشحالم. با وجود برخی از مشکلات تیم همیشه آگاه و خونسرد مانده و در انجام واکنش خوب عمل کرده است.
تغییرات در بازی فردا جهت تعادل بیشتر؟ ما تیمی تهاجمی هستیم که دوست داریم بازیسازی را از عقب شروع کنیم و مالکیت را در اختیار بگیریم. در برخی بازی ها، اگر در برابر حریفان با کیفیت، بیشتر از حد معمول اشتباه کنیم، ممکن است آسیب ببینیم. اما ما همیشه سعی می کنیم بازی خود را انجام دهیم و موقعیت سازی کنیم؛ درست مثل کاری که در بازی های اخیر انجام داده ایم. نمی خواهیم شکل همیشگی خود را تغییر دهیم اما فقط باید کمی متعادل تر شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.