شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

ریاض محرز: پاری سن ژرمن قوی تر شده است

ریاض محرز: پاری سن ژرمن قوی تر شده است

ریاض محرز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار پاری سن ژرمن - منچسترسیتی شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت manchestereveningnews، تیم های پاری سن ژرمن و منچسترسیتی در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 22-2021، فردا (سه شنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران در استادیوم پارک دو پرنس مقابل هم صف آرایی می کنند. ریاض محرز، وینگر منچسترسیتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد و در مورد این تقابل حساس صحبت کرد.

یک بازی هیجان انگیز و فوق العاده در پیش داریم. همه ما می خواهیم بازی های باکیفیتی را در برابر تیم های سطح بالا انجام دهیم، مقابل لایپزیش هم همین گونه بود. سعی می کنیم که بازی خود را به حریف تحمیل کنیم و برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.
ما و پاری سن ژرمن مدعیان اصلی لیگ قهرمانان هستیم؟ نه به هیچ وجه. ترکیب خیلی خوبی داریم اما خیلی از تیم های اروپا نیز بازیکنان بسیار خوبی داخل ترکیبشان دارند. این تنها یک بازی در مرحله گروهی است که ما باید تلاش کنیم آن را پیروز شویم و سه امتیاز را کسب کنیم. بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هرگز راحت محسوب نمی شود، داشتن شروع خوب خیلی مفید است، این بازی دشوار خواهد بود؛ و البته که خارج از خانه باید به میدان برویم. باید همانطور که هستیم ادامه دهیم. 
پاری سن ژرمن تیم خیلی خوبی دارد. تقریبا تیمی مانند مانند فصل گذشته، مسی و چند نفر دیگر را به آنها اضافه کنید. آنها در این فصل تیم قدرتمندتر و بزرگتری دارند. این بازی کم و بیش شبیه به بازی فصل قبل خواهد بود؛ یک بازی بسیار نزدیک. تیمی که بهترین روزش باشد، پیروز خواهد شد. پاری سن ژرمن در تمام پست ها نقطه قوت دارد، هم حمله و هم دفاع. راموس و دروازه بان. آنها قوی تر از فصل گذشته هستند. آنها از قبل هم خط دفاع خوبی داشتند اما حالا با تجربه راموس و دروازه بان جدید، بهتر هم می شوند.

جگ گریلیش؟ جک توانسته خودش را با سبک بازی تیم ما وفق دهد. به نظرم هم مربی و هم بازیکنان کمک زیادی به او می رسانند. او بازی های زیای انجام می دهد و این باعث می شود راحت تر به آمادگی برسد. وقتی من به منچسترسیتی آمدم، اینگونه تمام بازی ها را از ابتدا به میدان نمی رفتم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.