شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

ناچو: هیچکس نمی تواند رئال مادرید را در لیگ قهرمانان نادیده بگیرد

ناچو: هیچکس نمی تواند رئال مادرید را در لیگ قهرمانان نادیده بگیرد

ناچو فرناندز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با شریف تیراسپول مولداوی شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، ناچو در آغاز صحبت های خود گفت:

آنها تیمی آماده رقابت در لیگ قهرمانان اروپا هستند و با انگیزه زیادی به برنابئو می آیند و ما هم باید به همان اندازه انگیزه و اشتیاق برای موفقیت داشته باشیم. این بازی واقعاً برای ما مهم است چون می توانیم صدرنشین گروه شویم. بحث مدعی بودن چیزی نیست که من و سایر اعضای تیم را درگیر خود کند. فارغ از اینکه مدعی هستیم یا نه، با همان میزان فشار روبرو خواهیم شد. ترکیب فوق العاده ای داریم، احساس اطمینان می کنیم و مشتاق به سپری کردن فصلی خوب در لیگ قهرمانان هستیم. هیچکس تا ابد نمی تواند رئال مادرید را در این تورنمنت نادیده بگیرد.
مسائل داوری
فکر می کنم برخورد در بازی مقابل ویارئال پنالتی واضح بود چون آلبیول دیر رسید و من زودتر به توپ رسیده بودم. عجیب بود که سیستم VAR حتی 5 ثانیه هم برای بازبینی صحنه وقت نگذاشت. در لیگ اسپانیا چند داور خیلی خوب داریم و واقعاً داوری در یک بازی سطح بالا سخت است، اما معتقدم که آن صحنه پنالتی بود.
چند کاره بودن در پست های دفاعی
من توانایی بازی در چند پست مختلف را دارم. خودم را دفاع وسط می دانم، که می توانم بیشتر قابلیت های خودم را نشان دهم اما می توانم در دفاع کناری هم بازی کنم. در این فصل چند غایب داشته ایم و از من خواسته شده که در هر دو جناح بازی کنم. برای من مشکلی نیست چون تجربه و انگیزه لازم برای بازی در آن پست ها را دارم.

آنچلوتی
او از قبل ما را خیلی خوب می شناسد. مملو از تجربه است و این تیم جوان را به گروهی متحد و قدرتمند تبدیل کرده است. ما یک تیم بسیار پر انرژی هستیم و گل های زیادی به ثمر می رسانیم و اوضاع برای ما خوب پیش می رود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.