شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

آنچلوتی: رئال مادرید بیش از سایر تیم ها به قهرمانی در اروپا عادت دارد

آنچلوتی: رئال مادرید بیش از سایر تیم ها به قهرمانی در اروپا عادت دارد

سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل شریف مولداوی حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، کارلو آنچلوتی در صحبت های پیش از بازی گفت:

این بازی از لیگ قهرمانان است. باید در این رقابت ها برای هر مسابقه به درستی آماده شویم. بی صبرانه منتظر بازگشت لیگ قهرمانان به برنابئو هستیم چون خاطرات بسیار خوبی از این رقابت ها داریم. شریف در بازی پلی آف مقابل دینامو و سپس در بازی نخست خوب عمل کرد. آنها تیم شناخته شده ای نیستند، اما سازماندهی خوبی دارند و ما باید کاملاً متمرکز باشیم چون به سه امتیاز این بازی برای بهبود جایگاه تیم در گروه نیاز داریم.
سطح انگیزه ما همیشه یکسان است. این باشگاه همیشه ارتباط خاصی با لیگ قهرمانان داشته است. برای ما که نماینده این باشگاه هستیم خاص است و امسال هم همینطور خواهد بود. تورنمنت واقعاً سختی است، اما این باشگاه بیش از سایر تیم ها به قهرمانی در لیگ قهرمانان عادت دارد و این کمی به ما برتری می دهد.
دفاع کناری
به خاطر مصدومیت مندی، مارسلو، کارواخال و ناچو مشکلاتی در خط دفاعی داشته ایم. گاهی اوقات پست بازی برخی بازیکنان را تغییر داده ایم و این از لحاظ تاکتیکی برنامه تیم را بهم می زند. گاهی اوقات وقتی با وینگری مثل رودریگو بازی را شروع می کنیم، احتیاجی نیست که دفاع کناری بیشتر نفوذ کند و فشار بیاورد و فقط باید در پست خود بماند. این شاید روی پست بازی لوکاس هم تأثیر گذاشته باشد چون به اندازه بازی در پست وینگر، تجربه بازی در دفاع کناری را ندارد. اگر به دفاع راستی که نیاز به نفوذ داشته باشد احتیاج داشتم، فکر می کنم لوکاس وازکز بهترین گزینه ممکن است.

تفاوت ها با تیم زیدان
مقایسه کردن سخت است چون بازیکنان تغییر زیادی نکرده اند. بازیکنانی دارم که کمی عوض شده اند. دوست ندارم این تیم را با تیم زیدان مقایسه کنم، اما زیزو به بهترین نحو ممکن کار کرد. او سه سال متوالی فاتح لیگ قهرمانان شد و من هم دوست دارم یک بار دیگر قهرمان شوم.
لوکا مودریچ
از عملکرد او راضی هستم. به خاطر یک مصدومیت چند بازی حضور نداشت اما با قدرت برگشته است. وقتی بازیکنی را در دقیقه '75 بیرون می کشید به خاطر این نیست که بد کار کرده، بلکه می خواستم جان تازه ای به ترکیب تیم تزریق کرده باشم. او تمام پیچیدگی های بازی مقابل ویارئال را حل کرده بود. در پست هافبک هجومی بسیار خوب بود و بازی کاپو را خنثی کرد. او را تعویض کردم چون نباید فراموش کنیم که 36 ساله است و تعویض کمی زودتر او به این معنی است که نمی خواهیم دچار مصدومیت شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.