شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

رابرت پیرس: پاری‌سن ژرمن تا تیم نشود، به قهرمانی در اروپا نخواهد رسید

رابرت پیرس: پاری‌سن ژرمن تا تیم نشود، به قهرمانی در اروپا نخواهد رسید

پاری‌سن ژرمن یکی از شلوغ ترین پنجره های نقل و انتقالاتی خود را با خرید مسی، راموس، حکیمی، دوناروما و واینالدوم در تابستان تجربه کرد و اکنون در هر نقطه از زمین برای پاریسی ها نام یک ستاره به چشم می خورد، اما با تساوی مقابل کلوپ بروژ اولین نشانه های ضعف در این تیم نمایان شد و حالا هافبک اسبق تیم ملی فرانسه، تردیدهایی در مورد PSG مطرح کرده است.

به گزارش ایران ورزشی، رابرت پیرس ستاره سابق آرسنال در مصاحبه با کیکر از شک و تردید هایی که درباره پاری‌سن ژرمن وجود دارد اینگونه صحبت می کند:

برای تحقق رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، پاریس سن ژرمن باید یک تیم واحد در زمین ایجاد کند که تاکنون در این امر ناموفق بوده و بزرگترین چالش پوچتینو در پاریس همین موضوع است. فقط کافی است به رئال مادرید کهکشانی با زیدان، بکام، رائول و رونالدو در فاصله سال های 2003 تا 2007 که نتوانستد در اروپا به موفقیتی برسند نگاهی بیندازیم. پاریس باید به عنوان یک تیم عمل کند، در غیر این صورت خبری از قهرمانی در لیگ قهرمانان نخواهد بود و وقتی صحبت از این موارد می شود، من بایرن مونیخ را الگوی خوبی می دانم.
پیرس در ادامه تفاوت بین بایرن مونیخ و پاریس سن ژرمن را اینگونه توضیح می دهد:

  من بایرن را تحسین می کنم، زیرا باشگاهی است که فلسفه واضحی دارد، بار ها و بار ها ثابت کرده اند که باشگاه بایرن بالاتر از هر بازیکنی ایستاده است، مانوئل نویر، روبرت لواندوفسکی یا یوسوا کیمیش هیچ کدام مهم تر از بایرن نیستند. در مونیخ همیشه از بایرن صحبت می شود و من این را بسیار تاثیر گذار و فوق العاده می دانم. اما این موضوع در پاریس برعکس است، آن ها هرگز درباره باشگاه صحبت نمی کنند اما همیشه در مورد افراد و بازیکنانی همچون مسی، نیمار و امباپه حرف می زنند، در این زمینه اگر پاریسی ها بخواهند به رویای خود برسند باید بایرن مونیخ را الگوی خود قرار دهند.

پیرس در ادامه می گوید:

  مدیران باشگاه باید اطمینان حاصل کنند که دیگر خبرها به طور مداوم حول محور چند بازیکن نگردد بلکه در مورد کل تیم باشد، تا زمانی که پاری‌سن ژرمن متوجه نباشد هیچ بازیکنی بالاتر از باشگاه نیست، نمی توانند به هدف خود در لیگ قهرمانان برسند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.