شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

یورگن کلوپ: پورتو شایسته پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید بود

یورگن کلوپ: پورتو شایسته پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید بود

یورگن کلوپ، سرمربی تیم لیورپول بعد از پیروزی 3-2 در بازی هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان 2021/22 مقابل میلان، سه شنبه شب از ساعت 22:30 در پرتغال میهمان پورتو خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی یوفا، سرمربی آلمانی تیم  لیورپول در صحبت های پیش از بازی گفت:

در تیم پورتو بازیکنانی رفته و برخی آمده اند، اما سرمربی همان است. اینکه دو بازی آخر خود در این ورزشگاه را با پیروزی پشت سر گذاشته ایم، برتری یا مزیت محسوب نمی شود. فقط باید خودتان را به جای حریف بگذارید تا اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این باشد که از تکرار اتفاقات گذشته جلوگیری کنید. مطمئناً کار ما را راحت نخواهند کرد. به فکر این بازی هستیم و آنها گزینه های مختلفی برای چینش ترکیب دارند که باید خود را برای آن آماده کنیم.
روی امتیازاتی که هنوز به دست نیاورده ایم، حساب نمی کنیم، گروه سختی است بنابراین برای کسب امتیاز نباید وقت را تلف کنیم. بازی اتلتیکو مقابل پورتو جدال سختی بود و اگر تیمی در آن مسابقه سزاوار پیروزی بوده باشد، آن هم پورتو بود، پس این مسئله گویای خیلی چیزها در مورد تیمی است که فردا با آن روبرو خواهیم شد.
کلوپ در خصوص دیوگو ژوتا، مهاجم پرتغالی تیمش هم گفت:

او بازیکنی استثنایی است، خیلی خوشحالم که او را به خدمت گرفتیم. او شخصیتی واقعاً قوی دارد. در این سن و سال جوانی، بسیار بالغ است و این همکاری با او را بسیار لذت بخش می کند. تقویت ترکیب تیم ما کار راحتی نبود اما دیوگو این کار را قطعاً به خوبی انجام داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.