شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

نارضایتی بازیکنان منچستریونایتد از رژیم غذایی کریستیانو رونالدو

نارضایتی بازیکنان منچستریونایتد از رژیم غذایی کریستیانو رونالدو

ستاره پرتغالی منچستریونایتد، تغییراتی را در منوی غذایی باشگاه به وجود آورده که باب طبع سایر بازیکنان تیم نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سان، بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد تغییراتی را در ساختار باشگاه به وجود آورده است. خرید رونالدو تاثیرات اقتصادی زیادی روی باشگاه یونایتد داشته است اما این بازیکن در حال ایجاد تغییراتی در ساختار تیم است و بسیاری از هم تیمی های رونالدو از این شرایط رضایت ندارند. یکی از این تغییرات، عوض کردن منوی غذایی باشگاه بوده است.

بنا به گزارش سان، ستاره پرتغالی منوی غذایی خود را به سرآشپز باشگاه منچستریونایتد داده است و بسیاری از غذاهای موجود در این منو چیزی نیست که هم تیمی های رونالدو دوست داشته باشند. یکی از منابع آگاه در باشگاه در این باره به سان گفت:

او این منو را دوست دارد زیرا با رژیم غذایی اش همخوانی دارد اما سایر بازیکنان از این منو رضایت ندارند. رونالدو تمرکز زیادی روی آمادگی خود دارد و سر آشپر هم در تلاش است به او کمک کند.
یکی از غذاهای این منو باکالهائو است که غذایی پرتغالی محسوب می شود و محتویات آن ماهی کاد خشک شده و نمک سود به همراه تخم مرغ است.

باید منتظر ماند و دید آیا تغییراتی که رونالدو در باشگاه ایجاد می کند، محدود به همین رژیم غذایی است یا ستاره پرتغالی تغییرات بیشتری را در ساختار باشگاه یونایتد ایجاد خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.