جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

امیدواریم گرفتاری‌های استقلال تمام شود

فریبا: جذب منابع مالی باید اولویت آجورلو باشد

فریبا: جذب منابع مالی باید اولویت آجورلو باشد
هادی شاه مرادی
هادی شاه مرادی خبرنگار

با ورود مصطفی آجورلو در رأس امور مدیریتی استقلال و تغییرات ایجاد شده در ارکان مختلف، باشگاه استقلال در حال تجربه شرایطی جدید است.

به گزارش ایران ورزشی؛ با ورود مصطفی آجورلو در رأس امور مدیریتی استقلال و تغییرات ایجاد شده در ارکان مختلف، باشگاه استقلال در حال تجربه شرایطی جدید است. بهتاش فریبا، پیشکسوت باشگاه استقلال از حضور مدیرعامل جدید حمایت کرده است: «سال‌ها بود که همه از عدم حضور مدیر ورزشی در رأس باشگاه استقلال گلایه داشتیم. آجورلو را همه می‌شناسیم و می‌دانیم که سال‌های سال در تیم‌های مختلف حضور داشتند و اشراف کاملی به شرایط فوتبال ایران دارند. به همین دلایل انتظار می‌رود گرفتاری‌های تیم با حضور ایشان کمتر شود. باید منطقی به موضوع نگاه کنیم که انتظار از بین بردن کامل مشکلات فعلی باشگاه توسط ایشان درست نیست اما قطعاً برنامه‌های ایشان به کاهش چشمگیر مشکلات کمک می‌کند.»
فریبا درباره مشکلات مالی که سال‌ها است براستقلال سایه افکنده نیز توضیحاتی دارد: «به لطف مدیران قبلی، 90درصد مشکلات فعلی استقلال مباحث مالی است و امیدواریم جذب یک اسپانسر قوی در اولویت برنامه‌های آقای آجورلو باشد. همچنین نباید این نکته را نادیده گرفت که تمدید قرارداد فرهاد مجیدی اطمینان خاطری قاطع از سوی مدیریت باشگاه به سرمربی تیم بود. این اقدام قبل از آغاز لیگ برتر انگیزه کادر فنی را بیشتر کرد. مدیرعامل جدید باشگاه اولین گام برای موفقیت تیم را با تمدید قرارداد سرمربی برداشت و حالا باید تلاش بازیکنان و حمایت پیشکسوتان و انرژی مثبت هواداران را پشت تیم ببینیم تا ان‌شاءالله لیگ را خوب شروع کنیم و خوب ادامه دهیم.» فریبا از دوستی دیرینه‌اش با آجورلو پرده برمی‌دارد. او می‌گوید: «ما بچه محل بودیم و منزل پدری ایشان با ما 100 متر فاصله داشت. صداقت و تلاش دو مؤلفه اصلی فعالیت‌های ایشان است و هر کسی را که برای کاری منتصب می‌کند، ضمن مدیریت دقیق، به هیچ عنوان در کارش دخالت نمی‌کند. از همه مهم‌تر اینکه او مرد روزهای سخت است و مدیریت بحران را خوب بلد است. با توجه به بحران‌های عجیب و غریبی که گریبان باشگاه استقلال را گرفته بهترین گزینه برای مدیرعاملی همین آقای آجورلو بود.» پیشکسوت استقلال در ادامه صحبت‌هایش به مشکلات همیشگی این باشگاه نیز اشاره دارد: «چند سالی است که ابتدای فصل حداقل‌هایی مثل سرمربی، زمین تمرین، مدیر باشگاه و ... را نداریم اما امسال همه چیز متفاوت شروع شده است. تیم توسط کادر فنی قوی بسته شده و این خیلی خوب است. از نظر من در حال حاضر تیم به سه بازیکن درجه یک در پست‌های هافبک و بازیسازی و خط حمله نیاز دارد.» پیشکسوت استقلال از حضور بیژن طاهری به عنوان سرپرست استقلال نیز حمایت می‌کند: «خوشبختانه یک استقلالی تمام عیار و با حجب و حیا هم به عنوان سرپرست استقلال انتخاب شده است. بیژن طاهری به خوشنامی و صداقت معروف است. او فرزند استقلال است و از همان زمان مربیگری شفر ارتباط خوبی با فرهاد مجیدی پیدا کرده است. در مجموع باید گفت از هر نظر اتفاقات مثبتی برای استقلال رقم خورده و با اتحاد و همدلی و تزریق انرژی مثبت قطعاً شاهد حضوری موفق در فصل جدید خواهیم بود. پس همه منتظر استقلال هماهنگ و یکدست باشند.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.