شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

علی پروین کشک جدید رو کرد؛ عضویت در هیات مدیره!

علی پروین کشک جدید رو کرد؛ عضویت در هیات مدیره!

علی پروین درباره شایعه ورودش به هیات مدیره پرسپولیس صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی وبه نقل از خبرورزشی، علی پروین شایعه عضویتش در هیات مدیره پرسپولیس را رد کرد.

گفتگوی علی پروین را می خوانید:

علی آقا تبریک می‌گوییم. جشن تولد مختصری هم گرفته بودید؟

یکی از دوستان محبت کرده و در دفتر کارش جشن تولد مختصری برای ما گرفته بود. ما خودمان هم نمی‌دانستیم قرار است جشن تولد بگیرند و یک جورهایی ما را غافلگیر کردند. (به شوخی می‌گوید) این رضا ریاضتی هم به ما چیزی نگفته بود و... به هر حال دست همگی درد نکند.
خیلی وقت است شما را ندیدیم. متأسفانه این ویروس کرونا همه را از هم دور کرده است؟

آی گفتید! واقعا خسته شدیم از بس ماسک زدیم و از ترس کُرونا خانه نشستیم. خیلی وضعیت بدی شده و دعا می‌کنم مردم ایران و همه دنیا از این مریضی خلاص شوند. خدا خودش باید کمک کند و امیدوارم این ویروس ریشه کن شود.
علی آقا شنیدیم از عضویت در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انصراف دادید؟

(می‌خندد و جوابی نمی‌دهد)
چرا خندیدید؟

بی خیال! اصلا دوست ندارم راجع به این چیزها صحبت کنم.
چرا؟

من در ۷۵ سالگی دیگر خوب می‌دانم عضویت در هیات مدیره یعنی چی؟!
یعنی چی؟

کشک! من همیشه گفتم و باز هم می‌گویم حضور در هیات مدیره یعنی هفته‌ای یا ماهی یک بار دور هم جمع شدن، جوک گفتن و خندیدن!
ولی شما این کلمه معروف «کشک» را در مورد مدیرفنی به کار برده بودید؟

فرقی نمی‌کند! یک بار اتفاقا از حشمت خان مهاجرانی که درجلسات هیئت مدیره یکی از باشگاه‌ها شرکت می‌کرد پرسیدم آنجا چه خبر است؟ حشمت خان هم گفت که هفته‌ای یک بار دور هم جمع می‌شویم، جوک می‌گوییم و می‌خندیم و خاطرات قدیمی‌ را مرور می‌کنیم! این وضعیت هیئت مدیره است. من حالا یک سئوالی از شما می‌پرسم؟
بفرمایید؟

شما یا کس دیگری اعضای هیئت مدیره باشگاه سپاهان، فولاد، ذوب‌آهن، پیکان و ... را می‌شناسد؟ اما در پرسپولیس هر روز اعضای هیئت مدیره مصاحبه می‌کنند و ... من نمی‌خواهم خیلی حرف بزنم و شما هم ما را وادار می‌کنید یکسری صحبت‌ها را انجام دهیم.
پس از حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انصراف می‌دهید؟

اصلا دوست ندارم وارد این بازی‌ها شوم. ما عمر خودمان را در فوتبال و زمین چمن گذراندیم و دنبال این چیزها هم نبودیم. (به شوخی) البته اگر شما خبرنگاران بگذارید و ما را وارد این داستان‌ها نکنید.
ولی شنیدیم محمد پنجعلی شاگرد شما یکی از کاندیداهای اصلی عضویت در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است؟ پنجعلی به تازگی خاطره ای هم از خداحافظی اش از تیم ملی در بازی با الجزایر تعریف کرده و گفته که شما می‌خواستید او را منصرف کنید؟

پنجعلی یکی از باهوش ترین و بهترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران بوده است. به نظرم می‌توانست دو سال دیگر هم به تیم ملی کمک کند ولی حرفی زد که قانع شدم. گفت نمی‌خواهم یک جوان در بازی‌های ملی توپ را بیندازد و از بغلم به راحتی رد شود پس بهتر است خداحافظی کنم. برای او و تمام شاگردان خودم در فوتبال آرزوی تندرستی و موفقیت می‌کنم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.