دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

محمودزاده: در جداول لیگ برتر و لیگ، تفاضل گل حساب می شود

محمودزاده: در جداول لیگ برتر و لیگ، تفاضل گل حساب می شود

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول می گوید طبق آیین نامه قبلی برگزاری مسابقات لیگ دسته اول و لیگ برتر، فعلاً قرار است جداول این رقابت‌ها با محاسبه تفاضل گل انجام شود

به گزارش ایران ورزشی ، فریبرز محمودزاده درباره انتقال امتیاز بادران به شهری دیگر هم صحبت کرد.

فریبرز محمودزاده در حاشیه مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران، گفت:

قطعاً مسابقات لیگ یک قبل از بیست‌وهفتم (شهریور) آغاز خواهد شد و تعویق بیش از این تاریخ دیگر امکانپذیر نیست. با همین وضعیت هم فشردگی مسابقات بالا خواهد رفت.
محمودزاده درباره بحث احتمال انتقال تیم بادران، اشاره کرد:

قرعه را طوری طراحی کردیم که اگر این تیم به استان دیگری منتقل شد به مشکل نخوریم. مکاتباتی شده است، اما اصل موضوع انتقال به کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان تهران بر می‌گردد، اما هنوز مجوزی صادر نشده است. بنابراین بادران همچنان بادران تهران است، ولی اگر در چند روز آینده این تیم به شهری دیگری مخصوصاً قزوین که با آنها مکاتبه داریم منتقل شد، قرعه را طوری تنظیم کردیم که خللی ایجاد نشود.

مسؤل برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره نبود شرایط مناسب در برخی ورزشگاه‌ها، تصریح کرد:

همه برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها تلاش می‌کنند، ولی استانداردهای لیگ یک تغییر کرده است. ما دیگر به هر قیمتی در هر ورزشگاهی بازی نخواهیم گذاشت. تا این لحظه قبل از قرعه‌کشی دو مکاتبه کردیم و روی استانداردسازی ورزشگاه‌ها تأکید کردیم.
محمودزاده راجع به اینکه قرار شده در فصل جدید به جای تفاضل گل بازی رو در رو محاسبه شود، عنوان کرد:

در بخش جدول رده‌بندی لیگ‌ها آیین‌نامه‌ها تنظیم، مصوب و به باشگاه‌ها ابلاغ خواهد شد. آیین‌نامه لیگ برتر و لیگ یک با آیین‌نامه لیگ‌های دیگر متفاوت است. فعلاً قرار بر تفاضل گل است و اگر تغییری صورت بگیرد در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.
محمودزاده راجع به نقل‌ و انتقالات باشگاه‌ها اضافه کرد:

متأسفانه خیلی از باشگاه‌ها در وقت‌های اضافه بعد از دقیقه نود برای ثبت اقدام می‌کنند. نرم افزار گذاشتم ولی هنوز کار در دقیقه نود انجام می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.