سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

مرزبان: دیگر نیازی به جذب بازیکن نداریم

مرزبان: دیگر نیازی به جذب بازیکن نداریم

علیرضا مرزبان تأکید کرد سپاهان دیگر در فصل نقل و انتقالات فعالیتی ندارد

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا مرزبان مربی سپاهان درباره لیگ بیست و یکم و نقل و انتقالات تابستانی ایران صحبت کرد.

علیرضا مرزبان با اشاره به روند آماده‌سازی تیم سپاهان به تسنیم گفت:

ما بعد از اینکه لیگ به پایان رسید جلسه بزرگی داشتیم و یک بررسی اساسی درباره اتفاقات فصل گذشته انجام دادیم. در این جلسه وضعیت تاکتیکی، بدنی و روانی تیم مورد بررسی قرار گرفت و البته در بخش پزشکی هم بحث‌هایی مطرح شد و ما یک قدم رو به جلو برداشتیم. به طور حتم یکی از مسائل مهم این است که بتوانیم آنالیز دقیقی از گذشته داشته باشیم و ترمیم مسائلی که باعث آزار تیم شده است نکته بسیار مهمی محسوب می‌شود. ما برنامه‌ریزی خوبی انجام دادیم و خوشبختانه محرم نویدکیا با‌ آگاهی از مسائل حرفه‌ای فوتبال شرایط خوبی را ایجاد کرده است.
مرزبان درباره جدایی برخی از بازیکنان تأثیرگذار سپاهان تصریح کرد:

ما احسان حاج‌صفی کاپیتان تیم ملی را از دست دادیم و پیام نیازمند هم به‌عنوان یک بازیکن ملی از تیم ما جدا شد. علاوه بر این دو، محمد محبی را نیز که کیفیت بالایی داشت، از دست دادیم. با جدایی این نفرات سعی کردیم بازیکنانی را به خدمت بگیریم که از لحاظ شخصیتی، فوتبالی و مسائل تاکتیکی بتوانند مشکلات ما را حل کنند. ما بازیکنان فوق‌العاده خوبی را به خدمت گرفته‌ایم و مطمئناً این زمان را داریم تا بتوانیم همه نفرات تیم را از لحاظ روحی و تاکتیکی به هماهنگی کامل برسانیم.

مربی تیم سپاهان اصفهان در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکن جدیدی به جمع زردپوشان اضافه خواهد شد، افزود:

ما دیگر نیازی به جذب بازیکن نداریم و در هر پست دو بازیکن داریم که می‌توانند در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا به سپاهان کمک کنند. تمام هدف ما این است که بتوانیم کیفیت فوتبالی خوبی داشته باشیم.
مرزبان در پایان در مورد شانس قهرمانی سپاهان گفت:

ما خودمان را یکی از مدعیان می‌دانیم، ولی چند تیم باکیفیت دیگر حضور دارند که دنبال قهرمانی هستند، تیم‌هایی چون پرسپولیس، استقلال، فولاد، گل‌گهر و مس رفسنجان. من فکر می‌کنم امسال حتی رسیدن به 60 امتیاز هم سخت باشد، ولی ما تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم. از طرفی مهم این است که بتوانیم لیگ را خیلی خوب شروع کنیم و از همان ابتدا نتایجی بگیریم که در یک مسیر مناسب جلو برویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.