سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

ابراهیم شکوری از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد

ابراهیم شکوری از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد

ابراهیم شکوری خبر از جدایی خود از پرسپولیس داد.

به گزارش ایران ورزشی، شکوری که برای سپری کردن دوره آموزشی خدمت سربازی از پرسپولیس دور شده بود، اعلام کرد که هیچ تماسی از سوی مدیران باشگاه برای ادامه همکاری دریافت نکرده و از این تیم جدا خواهد شد.

پست اینستاگرامی شکوری به شرح زیر است:

به نام خدا
۱) طبق هماهنگی با جناب آقای سمیعی از ابتدای حضورم در باشگاه ، قرار بود در زمان مشخص و پس از پایان فصل از باشگاه جدا بشوم.
۲) چهل روز پیش و به جهت احترام به قانون وبا هماهنگی قبلی ،استعفای خود را تقدیم مدیر عامل محترم باشگاه کردم و از باشگاه جدا شدم و دست باشگاه را برای انتخاب نفر جدید باز گذاشتم.
۳)در تمام مدت حضورم در باشگاه سعی کردم با تمام توان،در جهت صرفه وصلاح باشگاه قدم بردارم و به عنوان معاونت اجرایی،ورزشی و سخنگو شبانه روزی در جهت رفع مشکلات و دفاع از حقوق باشگاه تلاش کردم.
۴) پس از پایان دوران آموزشی ، هیچ تماسی به جهت همکاری مجدد از سوی مدیریت باشگاه دریافت نکردم که البته انتخاب همکاران از سوی مدیران جدید امری طبیعی بوده و جز اختیارات مدیریتی ایشان بر اساس نیاز سازمان میباشد و شرایط حرفه ای و اصولی ایجاب میکند که به تصمیمات مدیران باشگاه احترام بگذارم.
۵) با توجه به موارد مطرح شده فوق و عدم علاقه باشگاه ،ادامه همکاری با باشگاه مقدور نبوده و بنده به عنوان یک هوادار برای باشگاه بزرگ پرسپولیس و کلیه مدیران آن آرزوی موفقیت میکنم .
در پایان از همه هواداران عزیز که بنده را مورد لطف و محبت خود قراردادند تشکر کرده و آرزوی سلامتی و روزهای خوش برای همه عزیزان دارم.
با احترام
ابراهیم شکوری

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.