یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

گنابری: می خواهیم باز هم فاتح لیگ قهرمانان شویم

گنابری: می خواهیم باز هم فاتح لیگ قهرمانان شویم

بازیکن آلمانی باشگاه بایرن مونیخ می گوید بازیکنان این تیم می خواهند باز هم فاتح لیگ قهرمانان شوند.

به گزارش ایران ورزشی، از هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ فردا شب در خانه میزبان دیناموکیف است. به همین خاطر، سرژ گنابری، در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حاضر شد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

اهداف بایرن
همیشه برای خودمان اهداف جدیدی تعیین می کنیم و بازی به بازی پیش می رویم و دوست داریم بدون استراحت دائما بهتر شویم. در حال لذت بردن از فوتبالمان هستیم و می خواهیم به این روند ادامه دهیم.
بیماری و مصدومیت کمر
در حال حاضر شرایط بهتری دارم و حالم خوب است.

جمال موسیالا
او از فوتبال بازی کردن لذت می برد. در رختکن بسیار متواضع است. هنوز چیزهای زیادی برای او در پیش است. تمرین کردن در خارج از کشور به شما کمک می کند پیشرفت کنید. به خصوص تمرین در انگلیس کمک زیادی می کند. این موضوع به من و همین طور به او کمک کرده است.
تقابل با دیناموکیف
از بازی های ملی تعدادی از بازیکنان آنها را می شناسیم. آنها فوتبالی روان ارائه می کنند و دونده هستند. تاکید زیادی روی ثبات دفاعی و استفاده از ضد حملات دارند و این مسائل را در آنالیز ویدیویی بازی های آنها دیده ایم. 
بازی در لیگ قهرمانان
  امسال تیم های زیادی وجود دارند که می توانند مدعی باشند. جو خوبی در تیم حاکم است و این موضوع اهمیت زیادی دارد. به خوبی در کنار هم هستیم و برای موفقیت عطش زیادی داریم. می خواهیم باز هم فاتح لیگ قهرمانان شویم و تیمی داریم که توانایی انجام این کار را دارد.
تمدید قرارداد
نمی توانم چیزی در این مورد بگویم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.