یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

ناگلزمان: باید ثابت کنیم یکی از مدعیان قهرمانی هستیم

ناگلزمان: باید ثابت کنیم یکی از مدعیان قهرمانی هستیم

سرمربی باشگاه بایرن مونیخ می گوید این تیم باید با نمایش هایش ثابت کند از مدعیان قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

به گزارش ایران ورزشی، از هفته دوم مسابقات لیگ قهرمانان، بایرن مونیخ فردا شب در خانه خود از دیناموکیف پذیرایی خواهد کرد. به همین خاطر یولیان ناگلزمان، سرمربی باشگاه آلمانی در کنفرانس خبری قبل از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

پست دیویس
اگر بخواهم به طور کلی صحبت کنم، پست او متغیر است. آلفونسو همیشه در پستی متفاوت بازی می کند. به این بستگی دارد که چه کسی در کنار او بازی می کند. این وظیفه مربی است که بازیکنان را در بهترین پست ممکن قرار دهد اما من هم دوست دارم بازیکنانم بتوانند در چندین پست بازی کنند.
گنابری
او در گذشته هر چند وقت یک بار دچار مصدومیت هایی می شد. باید حواستان به این موضوع باشد. سرژ به شدت حرفه ای است. او از نظر من بازیکنی ارزشمند برای تیم محسوب می شود. سرژ همیشه لبخند روی لبش دارد و بازیکن مهمی برای ماست.
کومان
او شرایط خوبی دارد اما هنوز برای بازی فردا در دسترس نیست. قبل از عمل جراحی تصمیم گرفته بودیم که بعد از طی کردن دوران نقاهت تا دو هفته تمرین کند. او عملکرد خوبی در تمرینات داشت. می خواهیم به 100 درصد آمادگی برسد. کومان برای بازی مقابل فرانکفورت آماده خواهد بود.
داشتن تیمی کامل
داشتن تیمی تقریبا کامل همیشه اهمیت زیادی دارد. چنین چیزی جزو الزامات تیم است زیرا باعث ایجاد رقابت می شود. تولیسو به تمرینات برگشته است و می دود. اگر همه چیز خوب پیش برود، همه بازیکنان بعد از بازی ملی در اختیارمان خواهند بود.

استراحت دادن به کیمیش
او فردا قطعا بازی خواهد کرد. اهمیت زیادی دارد که کیفیتش را به زمین مسابقه بیاورد. باید ببینیم جریان مسابقه چطور پیش می رود.
مدعی بودن در لیگ قهرمانان
باید ثابت کنیم که یکی از مدعیان هستیم. اگر می خواهید قهرمان شوید، باید در پایان، بیش از بقیه تیم ها در مسابقات پیروز شده باشید. می خواهیم این کار را انجام دهیم.
تقابل با دیناموکیف
باید سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. می خواهیم ببریم و در صدر باقی بمانیم. دیناموکیف با خط دفاعی عقب بازی می کند و می خواهیم روی آنها فشار بیاوریم. اگر بتوانیم برنامه مان را اجرا کنیم، می توانیم نشان دهیم که یک مدعی قهرمانی هستیم.
بازی های ملی
مربیان ملی هم دوست دارند بهترین بازیکنانشان برایشان در زمین بازی کنند. در نهایت اهمیت زیادی دارد که ارتباط خوبی بین باشگاه ها، مربیان ملی و کادر پزشکی وجود داشته باشد. باید اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان به قدر لازم استراحت می کنند.
جمله پیرس در مورد بهترین بودن بایرن در اروپا
او بازیکنی بزرگ بود و وقتی بازیکنی بزرگ صحبتی می کند قطعا به آن گوش می کنم. در مجموع باید کاری کنیم که حرف سایرین تایید شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.