دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

لئون گورتسگا: چطور می‌توانم با دیدن تلاش مولر، مثل او نباشم؟

لئون گورتسگا: چطور می‌توانم با دیدن تلاش مولر، مثل او نباشم؟

لئون گورتسکا از انگیزه هایش برای تمدید با بایرن مونیخ می گوید

 به گزارش ایران ورزشی، لئون گورتسگا در مصاحبه با Sport Bild درباره تمدید قراردادش اینگونه صحبت می کند:

تمدید قرارداد یوسوا کیمیش برای من دارای اهمیت زیادی بود، هدف ما یافتن راه حلی بود که تا سال ها در بایرن فوتبالمان را ادامه دهیم.
گورتسکا از عطش برای تکرار قهرمانی هایشان در دوران هانسی فلیک می گوید:

  در نهایت مهم بردن است. ما همه چیز را زیر نظر هانسی فلیک بردیم و می خواهیم بار دیگر آن را تکرار کنیم. وظیفه و هدف ما این است که دوباره همه این عناوین را ببریم، این بار با حضور هوادارانمان در استادیوم های کاملا پر شده.
آیا می تواند در این فصل اتفاق بیفتد؟

  خواهیم دید اما بله، ما تیم با کیفیتی برای این کار داریم و مربی جدیدی به تیم ما اضافه شده است که باعث پیشرفت ما به صورت فردی و تیمی می شود، بنابراین ما قطعا توانایی این را داریم که همه عناوین را به دست بیاوریم.
گورتسکا درباره ذهنیت و روحیه برنده بایرن مونیخ صحبت می کند:

  وقتی به توماس مولر نگاه می کنم که به همه افتخارات رسیده است و با این حال در تمرینات تمام تلاش خود را می کند و تک تک توپ ها را تعقیب می کند پس من چطور می توانم مانند او نباشم؟ این موارد بر روی ما تاثیر می گذارد.
آیا شما و کیمیش برای تمدید قرارداد به گنابری فشار آوردید؟

  ما قبلا با تمدید قراردادمان بر روی او فشار آورده ایم. (می خندد) جدا از شوخی من و یوسوا رابطه خوبی با سرژ داریم و در این مورد نیز با او صحبت کردیم.

گورتسکا در مورد علاقه منچستر یونایتد و رئال مادرید به خودش صحبت می کند:

  وقتی باشگاه های دیگر متوجه عملکرد شما می شوند هیجان انگیز است. من در تصمیم گیری هایم وقت زیادی را صرف فکر کردن می کنم. من و یوسوا تصمیم گرفتیم که کار ما هنوز در بایرن به پایان نرسیده و لحظات بزرگی در انتظار ماست. البته من نمی خواهم به کسی دروغ بگویم و مطمئنا پول در این بین نقش مهمی دارد اما چیز فوق العاده مهم دیگری نیز وجود دارد. بودن در بایرن احساس خوبی به من می دهد. ما برنامه داریم، یک تیم خوب و مربی ای برای رسیدن به تمام موفقیت ها داریم.
گورتسکا درمورد رقابت در لیگ قهرمانان اروپا:

  پاری‌سن ژرمن تیم پر ستاره ای دارد، تیم های انگلیسی نیز در دوران کرونا نسبت به بقیه ضرر کمتری متحمل شدند. باشگاه های زیادی هستند که ترکیب خوبی دارند و مدعی فتح این جام هستند، با این حال در سال 2020 ما موفق شدیم نسبت به بقیه برتری پیدا کنم و اکنون هم باید همین کار را تکرار کنیم، من تیمی نمی بینیم که نتوانیم آنها را شکست دهیم.
گورتسکا درباره جمال موسیالا:

  اینکه هر روز او را می بینیم لذت بخش است، از همان اولین تمرین ما می دانستیم استعداد بزرگی از آکادمی به جمع ما اضافه شده که چیز های زیادی را با خود برای ما به ارمغان می آورد. او عاشق فوتبال بازی کردن است و ما نیز از حضور او در تیم سود می بریم.

گورتسکا درباره روبرت لواندوفسکی:

  مانند یک بازیکن 20 سال بازی می کند، برای من هیچ مهاجم بهتری نسبت به او در جهان وجود ندارد و دیدگاه من به این زودی ها قرار نیست تغییری کند. او هنوز می تواند برای مدت طولانی حملات ما را رهبری کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.