شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

رونالد کومان: بازیکنانم از من حمایت می کنند اما در مورد باشگاه مطمئن نیستم

رونالد کومان: بازیکنانم از من حمایت می کنند اما در مورد باشگاه مطمئن نیستم

حرف های سرمربی بارسلونا، نشانی از یک همکاری ادامه دار با باشگاه ندارد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از موندو دپورتیوو، بارسلونا با ارائه یک نمایش ضعیف، با نتیجه 3-0 مقابل بنفیکا شکست خورد و حالا خطر عدم صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا را احساس می کند. رونالد کومان، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی گفت:

تا قبل از اینکه بازی 2-0 شد، بازی خوبی به نمایش گذاشته بودیم، تفاوت بزرگ این بود که آنها گل زدند و ما گل نزدیم، 4 شانس مسلم گلزنی داشتیم، این تفاوت بزرگی است. پذیرش این نتیجه دشوار است و به نظرم نشان دهنده عملکرد ما در داخل زمین نیست. باید بهتر دفاع کنیم. تیم هایی در اروپا وجود دارند که از لحاظ فیزیکی نسبت به ما بهتر هستند، شاید به همین دلیل است که کمی در زمین، شُل به نطر می رسیم.
تعویض پیکه؟ او تقریبا دو کارت زرد متوالی گرفت، با حضور فرنکی در دفاع، بازیکنی داشتیم که بهتر توپ را حمل کند.
احساس می کنم که از سوی بازیکنانم مورد حمایت قرار دارم، از سوی باشگاه؟ نمی دانم. نمی خواهم در مورد سطح تیم صحبت کنم و نمی دانم که روبرتو چه حرفی زده است. همه می دانند که مشکل امروز بارسلونا چیست. آنها نمی توانند در مورد این تیم، طوری نطر بدهند که انگار هنوز در فصل قبل حضور داریم؛ این برای من مثل روز روشن است. چیزی در مورد آینده نمی توانم بگویم چون خبر ندارم که باشگاه چه فکری در مورد من می کند؛ این موضوع از عهده من خارج است و خواهیم دید که چه پیش می آید.

از دقیقه 30 الی 60، کنترل بازی را در دست داشتیم و موقعیت گل می ساختیم. تغییر پست دی یونگ و انتقالش از خط هافبک به دفاع، تصمیم مهمی بود اما اینکه نتوانستیم گل بزنیم یعنی اینکه حق با من نبوده است. در بسیاری از فازهای بازی خوب بودیم اما در پایان این سرمربی است که سرزنش می شود. تیمی هستیم که تغییراتی زیادی داشته ایم و مصدومان زیادی داریم؛ نیازی نیست که دائما این مشکل را تکرار کنیم.
اگر شما طی دو بازی لیگ قهرمانان اروپا بردی کسب نکنید، سخت است که سرمربی بارسلونا باشید. در موقعیت حساسی قرار داریم و من کاملا این را درک می کنم. باید به تیم زمان داد. باید به سبک خودمان بازی کنیم، مالکیت توپ داشته باشیم و موقعیت بسازیم، اما اگر گل نزنیم، نمی توانیم پیروز شویم. نگاه مردم تنها به نتیجه است، اگر پیروز شوید، همه آرام و خونسرد هستند اما بببازید، نگاه همه به سمت نیمکت خیره می شود. در چنین دنیایی زندگی می کنیم. بنفیکا پیش از این در لیگ پرتغال نشان داده بود که تیم قدرتمندی است؛ آنها موقعیت گل های زیادی ایجاد کردند و 3 گل زدند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.