جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین: پلی استیشن‌ همه جا همراهم است

امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان تیم ملی آرژانتین: پلی استیشن‌ همه جا همراهم است

دروازه بان آرژانتینی عاشق بازی های ویدیویی است

به گزارش ایران ورزشی؛ امی مارتینز که در یک کانال یوتوبی با سباس فرناندز صحبت کرده، گفته هر شب حداقل 2 ساعت بازی می کند و از Call of Duty به عنوان بازی محبوبش اسم برده که می خوانید:

حقیقت این است که هر شب 2 ساعت پای پلی استیشن هستم. دو ساعت تمام. این زمان مخصوص خودم است تا به طور کلی حواسم را از همه چیز پرت کنم. عاشقش هستم چون باعث می شود از همه چیز جدا شوم. با خانواده ام وقت می گذرانم، ولی بعد تایم مخصوص خودم را دارم تا با دوستانم از ماردل پلاتا وقت بگذرانم. پلی استیشن را در همه سفرهایم با خود می برم.
قبل از فینال کوپا مقابل برزیل، یکی دو بازی کردم. بعد برای حضور در فینال به ورزشگاه رفتم. کمکم می کند در خصوص چیزهای دیگر هم فکر کنم. باعث می شود تمام روز را با گوشی سر نکنم. آرام و سرگرمم می کند. وقتی در ماردل پلاتا بودم، تمام روز را با توپ می گذراندم، ولی شب مخصوص بازی بود. امروز همچنان با خانواده و دوستانم در آنجا در ارتباطم و با آنها کال آو دیوتی بازی می کنم. عاشق این بازی هستم و بی رحمانه بازی می کنم. با دقت به شکار رقبا می روم.
در تیم ملی آرژانتین هم بسیار صمیمی هستیم. بازی های کارتی انجام می دهیم. همچنین کال آو دیوتی و فیفا هم هست. تورنمنت پینگ پنگ هم برگزار می کنیم. گروهی بسیار رقابتی هستیم و به این ترتیب باهم وقت می گذرانیم.

قبل از دیدار مقدماتی جام جهانی، 10 نفر در یک اتاق بودیم و تا ساعت 2 نصفه شب بازی کردم. خیلی خوش گذشت.
گفتنی است مارتینز یکی از بازیکنانی است که برای حضور در بازی های مقدماتی پیش رو، به اردوی تیم ملی آرژانتین فرا خوانده شده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.