یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

لاپورتا رو به بازیکنان بارسلونا بعد از شکست سنگین مقابل بنفیکا: برنامه داریم

لاپورتا رو به بازیکنان بارسلونا بعد از شکست سنگین مقابل بنفیکا: برنامه داریم

احتمالا باید به زودی منتظر شنیدن خبرهای مهمی از نیوکمپ باشیم

ایران ورزشی/ براساس آنچه آ.اس گزارش داده، دیشب خوان لاپورتا بعد از شکست سنگین بارسلونا برابر بنفیکا، شخصا در رختکن تیم حاضر شده است. رئیس بارسا در این دیدار، حمایت خود از بازیکنان در این شرایط سخت را اعلام کرده و اظهار اطمینان کرده است آنها باهم تیم را رو به جلو خواهند برد.

آن طور که باشگاه نشان می دهد، آنها به دنبال اتخاذ تصمیمی عجولانه در مورد اخراج کومان نیستند، ولی آن طور که از شواهد پیدا است، دیدار مقابل بنفیکا، آخرین حضور سرمربی هلندی روی نیمکت بارسلونا خواهد بود و محرومیت او از حضور کنار زمین مقابل اتلتیکو هم این فرضیه را قوت بیشتری می بخشد.

لاپورتا برای دلگرمی بازیکنان ناامید بارسلونا راهی رختکن ورزشگاه دا لوز شد و دوباره مجبور شد خوشبینانه‌ترین صحبت ها را مقابل بازیکنانش انجام دهد. او در صحبت هایش اعلام کرده باشگاه برای سروسامان دادن به اوضاع برنامه دارد. با این حال، آقای رئیس در تمام مدت صحبت هایش، حتی یک بار هم اشاره ای به رونالد کومان نکرد و به وضوح مشخص شد این سرمربی دیگر جایی در برنامه های بلوگرانا ندارد. در واقع، کومان در جریان حضور لاپورتا در رختکن، حتی در آنجا حضور هم نداشت، چون مشغول صحبت در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه بود.

الان باید منتظر بود و دید بعد از این افتضاح جدید، تصمیم لاپورتا و مدیران بارسلونا در مورد کومان چیست. در دو مورد قبلی مقابل بایرن و گرانادا، لاپورتا به پخش ویدیویی الهام بخش پرداخته بود. او در این ویدیو می گفت منابع لازم برای تغییر اوضاع را در اختیار دارد و از هواداران می خواست به حمایت خود از بارسلونا ادامه دهند و در عین حال، سرمربی تیم را به طور کامل نادیده می گرفت.

از ژاوی هرناندز، روبرتو مارتینز و آندره‌آ پیرلو به عنوان مهم ترین گزینه های جایگزینی رونالد کومان نام برده می شود و حالا باید منتظر بود و دید لاپورتا چه زمانی تصمیم نهایی در این خصوص را خواهد گرفت.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.