جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

الگری: دربی برای تورینو حیاتی است و این یعنی کار سخت تری نسبت به بازی با چلسی داریم

الگری: دربی برای تورینو حیاتی است و این یعنی کار سخت تری نسبت به بازی با چلسی داریم

ماسیمیلیانو الگری به تمجید از تورینو و ایوان یوریچ پرداخت و معتقد است بازی آن ها در دربی مقابل این تیم سرسخت، دشوار تر از بازی با چلسی خواهد بود

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی یووه که تیمش هم اکنون در رده نهم جدول سری آ قرار دارد، در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل تورینو حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد:

فردا باید جایگاهمان در جدول را کمی بهتر کنیم. دربی دلاموله با بازگشت هواداران به استادیوم ها، فرصت خوبی برای رسیدن به این هدف است. چهارشنبه شب، محبت و صمیمیت هواداران را احساس کردیم چرا که آن ها اشتیاق و شور زیادی به استادیوم آوردند. آن شب به خاطر جو ورزشگاه و نمایش تیم لذت بردم. مقابل چلسی، بازی به شکل خوبی برای ما پیش رفت و فردا نیز باید همین اتفاق بیفتد. باید در یافتن فضاها خوب عمل کنیم.
اهمیت دیدار مقابل تورینو:
ایوان یوریچ کیفیت تورینو را بسیار افزایش داده و آن ها تیمی هستند که خیلی کم به حریف موقعیت می دهند. ما باید از فرصت هایی که نصیب مان می شود، بیشترین بهره را ببریم. بازی فردا برای تورینو بسیار مهم و حیاتی است زیرا دربی برای آن ها همیشه مهم است و با نهایت آمادگی در این بازی حاضر می شوند. این بازی نسبت به دیدار چهارشنبه شب حتی سخت تر خواهد بود. اکنون روی کاغذ، پنج امتیاز کم تر از چیزی داریم که مورد انتظارمان بود. باید در هر گام، آن ها را بازیابی کنیم و البته پیش از بازی های ملی مهم است که بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم و بازی را ببریم.
وضعیت بازیکنان یوونتوس:
بازیکنان بازی فردا؟ فقط بازی کردن شزنی و کیه لینی قطعی است؛ در خصوص بقیه باید با توجه به شرایط بدنی شان تصمیم گیری کنم. آرتور ملو دیروز همراه با تیم تمرین کرد. او بازیکنی است که سطح تیم را ارتقا می دهد. آرتور همانند کایو ژرژ می تواند فردا روی نیمکت بنشیند. مقابل چلسی، مانوئل لوکاتلی کارهای کثیف و فیزیکی خط هافبک را انجام داد و مطابق معمول از نظر فنی، زیبا بازی نکرد. بنتانکور هم بازیکن فداکاری است و کارهای مهمی انجام داد. برناردسکی هم بازی خوبی مقابل چلسی انجام داد، هم از نظر فیزیکی و هم از نظر فنی. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.