شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

سولسشر در مورد فیکس نبودن رونالدو: من و او از کارشناسان بیشتر می فهمیم

سولسشر در مورد فیکس نبودن رونالدو: من و او از کارشناسان بیشتر می فهمیم

سرمربی نروژی منچستریونایتد می گوید او و رونالدو بهتر از کارشناسان می دانند این بازیکن باید چه زمانی بازی کند و چه زمانی استراحت داشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی، منچستریونایتد در دیدار این هفته خود در لیگ برتر به تساوی 1-1 رسید تا یک بار دیگر در الدترافورد ناکام شود. بعد از این دیدار اوله گونار سولسشر، مربی نروژی منچستریونایتد در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. صحبت های مربی شیاطین سرخ را در ادامه می خوانید:

روند بازی
برنده نشدیم پس به اندازه کافی برای برد تلاش نکردیم. باید بهتر کار می کردیم و گل ناامیدکننده ای خوردیم. بارها وقتی در حمله بودیم این اتفاق افتاده است و ما با این شرایط به اندازه کافی خوب کنار نمی آییم.
گل مارسیال
آنتونی گل خوبی زد. متاسفانه با بازیکن حریف برخورد داشت و مصدوم شد. از او و عملکردش راضی هستم.
فیکس نبودن رونالدو
من و او بیش از کارشناسان می فهمیم. باید در لحظه مناسب از او استفاده کرد یا به او استراحت داد. او دیگر مثل گذشته جوان نیست اما مانند همیشه حرفه ای است و آمادگی دارد بازی کند. او در این بازی با تفکر درست و انرژی فراوان به بازی آمد.
آیا رونالدو می توانست بازی را برای تیم ببرد؟
نمی توانیم بگوییم استحقاق دریافت امتیازات بیشتری داشتیم زیرا وقتی گل نمی زنید، استحقاق امتیاز بیشتر هم ندارید. امروز حاکم میدان بودیم اما شبیه به بازی با ویارئال خیلی باز بازی کردیم و باید این مشکل را حل کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.