یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

فعلاً بحث سهمیه در تیم آلومینیوم مطرح نشده اما...

الجبوری: خودمان خیلی خوب از توانایی‌های بالای‌مان خبر داریم

الجبوری: خودمان خیلی خوب از توانایی‌های بالای‌مان خبر داریم
ناصر قراگزلو
ناصر قراگزلو خبرنگار

حمد الجبوری وینگر خوبی است که با تیم مسجدسلیمان چهره شد و در پست وینگر بازی‌های خوبی انجام داد، بازیکنی که در لیگ بیستم به تیم شهرخودرو پیوست اما در این تیم چندان موفق نبود به همین دلیل ترجیح داد برای اوج گرفتن مجدد به تیم دیگری برود، بنابراین به تیم آلومینیوم اراک پیوست تا در آنجا زیر نظر خطیبی روزهای خوبی را سپری کند. در رابطه با دلیل انتخاب تیم اراکی و سایر موارد گفت‌و‌گویی با احمد الجبوری بازیکن سوسنگردی این فصل تیم آلومینیوم اراک داشتیم.

به گزارش ایران ورزشی؛ حمد الجبوری وینگر خوبی است که با تیم مسجدسلیمان چهره شد و در پست وینگر بازی‌های خوبی انجام داد، بازیکنی که در لیگ بیستم به تیم شهرخودرو پیوست اما در این تیم چندان موفق نبود به همین دلیل ترجیح داد برای اوج گرفتن مجدد به تیم دیگری برود، بنابراین به تیم آلومینیوم اراک پیوست تا در آنجا زیر نظر خطیبی روزهای خوبی را سپری کند. در رابطه با دلیل انتخاب تیم اراکی و سایر موارد گفت‌و‌گویی با احمد الجبوری بازیکن سوسنگردی این فصل تیم آلومینیوم اراک داشتیم.

چرا بر خلاف حضورت در تیم مسجدسلیمان، در تیم شهرخودرو موفق نبودی و پس از مدتی دوباره از این تیم جدا شدی؟
یک فصل در تیم پدیده بودم اماحقیقتاً اوضاع در آنجا مساعد نبود به همین دلیل ترجیح دادم از جمع آنها جدا شوم و تیم جدیدی را انتخاب کنم که بتوانم مسیر خوبی را که در مسجدسلیمان داشتم دوباره در تیم دیگری ادامه دهم.
واضح‌تر می‌گویی چه مشکلاتی در تیم قبلی‌ات وجود داشت؟
مشکلات که بود اما اگر بیشترین عامل را بخواهم معرفی کنم به بحث امکاناتی و سخت‌افزاری بازمی‌گشت که مرا وادار به جدایی کرد.
چه موضوعی موجب شد به تیم آلومینیوم اراک بپیوندی؟ پیشنهاد مالی بهتر یا موضوع دیگری در این بین دخیل بود؟
- مسأله امکانات و سایر موارد در کنار بستر بیشتر و مهیاتر برای پیشرفتم و همچنین موارد مالی همگی در انتخاب تیم جدیدم دخیل بودند که مرا مجاب ساختند تیم آلومینیوم را انتخاب کنم.
قراردادت چندساله است و قرار است با چه شماره‌ای بازی کنی؟
قراردادم با تیم اراکی یکساله است و فعلاً که شماره 70 را انتخاب کرده‌ام تا ببینم چه پیش می‌آید.
در مدت کوتاهی که به تیم آلومینیوم پیوستی فضای این تیم را چگونه ارزیابی کردی؟
شرایط خوبی در تیم وجود دارد. بازیکنان خوبی زیر نظر سرمربی و سایر اعضای کادر حضور دارند و در مجموع من جو خوب و مساعدی را دیدم، اما از آنجا که فعلاً یک هفته است به تیم جدیدم پیوسته‌ام هنوز در قالب کارهای تاکتیکی و در کنار سایر بازیکنان به‌خوبی جا نیفتاده‌ام و هماهنگ نشده‌ام، اما حتماً هرچه زمان بگذرد با بازیکنان بیشتر اخت و هماهنگ می‌شوم؛ مسأله‌ای که نوید روزهای خوبی را برای من و تیمم می‌دهد. در این مدت هم فقط در یکی، دو بازی تدارکاتی تیم جدیدم حضور داشتم اما هرچه بیشتر بازی و تمرین داشته باشم شرایطم بهتر می‌شود و بیشتر می‌توانم برای تیمم مفید واقع شوم.
فکر می‌کنی تیم‌تان در لیگ بیست‌و‌یکم چه جایگاهی را کسب کند؟
هنوز که برای اظهارنظر کمی زود است اما هرچه باشد خودمان در تیم از توانایی خودمان خبر داریم؛ مسأله‌ای که امیدواری‌های زیادی را برای ما به‌همراه خواهد داشت.
خطیبی مربی با افکار تهاجمی است با این وجود به نظر می‌رسد تو با توجه به شاخصه‌های بازی‌ات راحت‌تر و موفق‌تر در تیم جدیدت کار کنی.
بله، نکته‌ای که شما آن را مطرح کردید قطعاً برای من فاکتور مثبت و کمک‌کننده‌ای خواهد بود اما به هر حال از آنجا که خرید جدید تیمم در خط جلو محسوب می‌شوم خوب می‌دانم انتظارات از من بالاست و باید بتوانم آنها را برآورده سازم.
صحبت کسب سهمیه برای فصل آتی‌تان مطرح شده؟
فعلاً که بحث سهمیه مطرح نشده اما حتماً تیمی مانند آلومینیوم که امکانات خوبی دارد و از بازیکنان و مربیان خوب در کنار هواداران مشتاقش بهره می‌برد قادر است یکی از رده‌های بالای جدول لیگ بیست‌و‌یکم را کسب کند؛ نکته‌ای که هدف اصلی ما برای لیگ آتی محسوب می‌شود.
در همین مدت کوتاهی که به تیم جدیدت پیوستی متوجه نشدی خطیبی قصد دارد از تو در چه پستی استفاده کند؟
آقا رسول فعلاً بیشتر از بازیکنان به شکل چرخشی استفاده می‌کند اما شاید برای فصل آتی هم در همان پست‌های تخصصی‌ام یعنی مهاجم و وینگر بازی کنم.
در تیم‌تان جاه‌طلبی بزرگی برای بیشتر به چشم آمدن و دیده شدن وجود دارد؟
بله، جاه‌طلبی مثبتی در تیم ما دیده می‌شود؛ اینکه بازیکنان خیلی خوب در حال هماهنگی و بروز دادن توانایی‌های‌شان هستند و به این ترتیب جاه‌طلبی ما کسب رده بالای جدول است.
فصل قبل تنها باخت پرسپولیس را تیم آلومینیوم اراک در این شهر رقم زد. فکر می‌کنی باز هم تیم جدیدت بخصوص در مقابل تیم‌های بزرگ و قهرمان فصل قبل قادر به شگفتی خواهد بود؟
تیم ما برای فصل آتی قطعاً حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت اما از آنجا که فصل قبل در تیم اراکی حضور نداشتم قادر نیستم راجع به آن نتیجه کسب‌شده مقابل پرسپولیس و سایر موارد در این خصوص حرفی بزنم.
به کسب عنوان بهترین تیم شهرستانی جدا از سپاهان که شرایطش با سایر تیم‌های شهرستاتی متفاوت است هم فکر کرده‌اید؟
فصل قبل تیم اراک خیلی خوب کار کرد امسال هم خوشبختانه شاکله تیم حفظ شده و سه، چهار بازیکن جدید هم اضافه شده‌اند، از همین‌رو فکر می‌کنم در لیگ بیست‌و‌یکم هم خیلی از تیم ما شنیده و دیده شود.
و در پایان چقدر امیدواری مانند زمان حضورت در مسجدسلیمان بیشتر بدرخشی و بازی‌ات به چشم بیاید؟
فصل قبل اتفاقاتی رخ داد که نتوانستم مسیر خوب و مثبتم را ادامه دهم، اما ان‌شاءالله در آلومینیوم دوباره سعی دارم روزهای خوبی داشته باشم و به حال تیمم مفید واقع شوم و تلاش می‌کنم به هدفم برسم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.