جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

الگری: حیف می شد تورینو را نمی بردیم چون این بهترین نمایش فصل ما بود

الگری: حیف می شد تورینو را نمی بردیم چون این بهترین نمایش فصل ما بود

سرمربی یوونتوس از انسجام تیمش کاملا رضایت دارد

به گزارش ایران ورزشی؛  در نیمه اول این بازی، یوونتوس با حفظ انسجام خود بیشتر به دفاع پرداخت و حریف را خسته کرد اما با تحلیل رفتن انرژی بازیکنان تورینو، یووه جلو کشید و در دقایق پایانی گل برتری را زد. ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس پس از این دیدار به DAZN گفت:

در نیمه اول کمی ایستا بودیم، به خصوص در جناح راست. باید دریبل زنی مان بهتر شود. امروز، مهاجم باید رجیستای تیم می بود. مویزه کین در اواخر نیمه اول بهتر شد اما بارها مالکیت توپ را از دست دادیم. هر چه از زمان بازی می گذشت، تورینو خسته تر می شد و ما بیشتر جلو کشیدیم. وقتی بیشتر جلو بروید، ابتکار عمل را از دست حریف می گیرید. پس از وقفه بازی های ملی گذشته، ما میل به دفاع کردن موقع دفاع و میل به حمله کردن موقع حمله پیدا کردیم. ناامید کننده بود اگر این بازی را با چنین نمایشی نمی بردیم. به نظرم این بهترین نمایش فصل مان تا این جا بود. لوکاتلی به خوبی جا افتاده و می تواند پیشرفت زیادی داشته باشد. او باید در جایگیری اش بهتر شود. کیه زا هم به عنوان مهاجم نوک خیلی خوب کار کرد اما در نیمه اول هم حرکات مورب خوبی انجام داد.
وضعیت بازیکنان جوان تیم:
به جز چند بار از دست دادن توپ، مویزه کین تقریبا خوب کار کرد. او در حرکت سریع به سوی دروازه حریف، ویرانگر است اما باید روی تکنیک، لمس توپ اول و کنترل توپش کار کند. تجربه دلیخت و کولوسفسکی؟ دلیخت بازیکن خوبی است؛ او فقط 22 ساله است و فراموش نکنید از فوتبالی با سبک کاملا متفاوت به این جا آمده است. در ایتالیا باید در خواندن موقعیت های مختلف بازی خوب باشید و در یارگیری، تهاجمی عمل کنید. دلیخت عملکرد بسیار خوبی داشت اما می تواند بهتر هم شود. همین قضیه در مورد کولوسفسکی هم صادق است. کایو ژرژ هم پسر خوب و بااستعدادی است که امروز خوب بود. ما بازیکنان جوان و مستعدی داریم و سعی می کنیم از نظر انفرادی آن ها را رشد دهیم. آن ها از هم بازی بودن با بازیکنانی چون لئوناردو بونوچی و جورجو کیه لینی، سود می برند.
نیمکت نشینی بونوچی:
امروز بونوچی به من گفت یک تعویض دیگر داری و بگذار به بازی بروم اما من گفتم نه. بگذار سی ثانیه دیگر هم بازی کنند! لئوناردو بونوچی بسیار بالغ تر شده و حالا با مسئولیتی که نسبت به تیم دارد، آرامشش هم بیشتر شده است. او کنار زمین سعی می کرد مرا آرام کند. خوب است که بونوچی بالغ شده اما از طرفی هم کم کم سنش دارد بالا می رود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.