جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

ژکو: اینتر مرا به خاطر توانایی هایم جذب کرده است

ژکو: اینتر مرا به خاطر توانایی هایم جذب کرده است

مهاجم اینتر می گوید این باشگاه به خاطر توانایی هایش او را جذب کرده است و این بازیکن با تمام توانش برای موفقیت باشگاه تلاش می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، اینتری ها شب گذشته موفق شدند در تقابل با ساسولو به پیروزی دو بر یک برسند و این در حالی است که ساسولو در نیمه اول تیم برتر میدان بود اما حضور ادین ژکو در زمین مسابقه در نیمه دوم شرایط را به سود اینتر تغییر داد. ژکو توانست گل تساوی تیمش را بزند و سپس یک پنالتی بگیرد که مارتینز آن را تبدیل به گل کرد. مهاجم بوسنیایی اینتر بعد از این دیدار در مورد پیروزی تیمش گفت:

بازیکنی تعویضی برای ایجاد تغییر به زمین می آید چون این همان چیزی است که مربی از بازیکن می خواهد. ما بازیکنان با استعداد زیادی داریم که همگی نمی توانند در یک زمان به زمین مسابقه بیایند. وقتی به عنوان یار تعویضی به میدان می آیید، باید بیش از 100 درصد توانتان تلاش کنید. این همان کاری بود که کردیم و در نهایت تلاشمان نتیجه داد.
اینتری ها در دوازده بازی اخیر خود در سری آ دست کم دو گل زده اند تا رکوردی جدید در این زمینه به ثبت برسانند. این در حالی است که در مسابقات خود در لیگ قهرمانان هنوز گلی نزده اند. ژکو در مورد تفاوت لیگ قهرمانان با سری آ گفت:

توضیحی در این مورد وجود ندارد. قضاوت کردن در مورد بازیکنان وقتی روی مبل و مقابل تلویزیون نشسته اید، بسیار راحت است. متاسفانه هنوز در لیگ قهرمانان گل نزده ایم اما پیروزی مهمی در سری آ داشتیم.
ژکو اولین خرید جدید اینتر از زمان جذب رونالدو برزیلی در فصل 98-1997 است که در 7 بازی اول خود 6 گل می زند. این مهاجم در پاسخ به این سوال که آیا انتظار چنین شروع خوبی را داشته است، گفت:

انتظار داشتم شروع قدرتمندی داشته باشم زیرا می دانم چه توانایی هایی دارم و اینتر هم به همین خاطر مرا جذب کرد. همیشه با تمام توان تلاش می کنم چه از ابتدا در ترکیب باشم و چه به عنوان یار تعویضی به میدان بیایم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.