جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

آنچلوتی: این بدترین بازی ما بود و لایق شکست بودیم

آنچلوتی: این بدترین بازی ما بود و لایق شکست بودیم

کارلو آنچلوتی بعد از شروعی خوب در رئال مادرید، حالا خیلی زود وارد مقطع بحرانی فصل شده و در سه بازی پیاپی تیمش عاجر در کسب پیروزی است و دو شکست پیاپی را تجربه کرده اند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، شکست 2-1 خارج از خانه مقابل اسپانیول، شوک دیگری به لوس بلانکوس بود و حالا سرمربی ایتالیایی در این خصوص می گوید:

راستش را بخواهید، بد بازی کردیم. این بدترین بازی ما بود. چیز دیگری نمی توانم بگویم. وقتی گل خوردیم کاملاً گیج شدیم. رویکرد ما افتضاح بود. شکست امروز اتفاقی نیست. سزاوار شکست بودیم. باید راه حلی پیدا کرده و بهتر شویم. تیم درون زمین آشفته و بهم ریخته بود و بازیکنان هم با من موافق هستند. خیلی جنگنده و جدی نبودیم و نبردهای زیادی را واگذار کردیم.
تصور کردم که استفاده از آلابا در سمت چپ می تواند به حملات تیم کمک کند، اما در آن نقطه از زمین فاقد تعادل بودیم، و خط هافبک آن منطقه را پوشش نمی داد، و جایگیری درستی نداشتیم. آلابا خوب کار کرد، تقصیر او نبود. اگر از او بخواهم که پرس کند، پس یکی از هافبک ها باید جای خالی او را پوشش دهد. از وقفه بازی های ملی استفاده خواهیم کرد تا مشکلات را برطرف کنیم.
حالا نگران هستیم چون این باشگاه به شکست های پی در پی عادت ندارد. باید این وضعیت را درمان کنیم و اشتباهاتی که امروز دوباره تکرار کردیم را درست کنیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.