یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

حدادی‌ فر: تارتار می خواهد برخی مسائل را پنهان کند

حدادی‌ فر: تارتار می خواهد برخی مسائل را پنهان کند

قاسم حدادی فر در جواب مصاحبه مهدی تارتار سرمربی ذوب آهن، گفتگویی انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، قاسم حدادی‌ فر در ارتباط با صحبت های امروز تارتار که گفته این بازیکن باید با جوان‌ها بجنگد و برای تصمیم گیری هنوز با خوش کلنجار می رود به تسنیم گفت:

من معتقدم آقای تارتار فرافکنی می‌کند و می‌خواهد توپ را به زمین من بیندازد. در دورانی که فوتبال بازی کرده‌ام همیشه یاد گرفته‌ام که در زمین مسابقه بجنگم و هیچ ترسی از این بابت ندارم.
حدادی فر ادامه داد:

در این سال‌ها با مصدومیت‌های سنگینی هم مواجه شدم اما خیلی خوب جنگیدم و بهتر از گذشته برگشتم. چه در رده باشگاهی و چه در رده ملی همیشه جنگیدن را خوب بلد بودم ولی مثل اینکه آقای تارتار می‌خواهد برخی از مسائل را پنهان کند یا اینکه حقایق را نگوید.

حدادی‌فر عنوان کرد:

من که همه مسائل را می‌دانم ولی فقط در مورد صحبت‌های ایشان خواستم حرف بزنم تا مسئله مبهمی باقی نماند. در ضمن نمی‌دانم چرا زمانی که می‌خواستم قرارداد امضا کنم آقای تارتار این صحبت‌ها را انجام نداد.
هافبک ذوب‌ آهن یادآور شد:

در حال حاضر شرایط بدنی من بسیار خوب است و در سلامت کامل به سر می‌برم و می‌توانم به زودی آماده بازی شوم. فکر می‌کنم صحبت‌هایی که سرمربی ذوب آهن انجام داده یک نوع فرافکنی است و باز هم تاکید می‌کنم هیچ مشکلی بابت جنگیدن و رقابت ندارم و این را در گذشته هم ثابت کرده‌ام.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.