یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

جوردن هندرسون: بدشانس بودیم که نتوانستیم مقابل سیتی برنده شویم

جوردن هندرسون: بدشانس بودیم که نتوانستیم مقابل سیتی برنده شویم

کاپیتان سرخ ها می گوید اگر چه از عملکرد لیورپول در نیمه دوم دیدار مقابل سیتی خوشحال است اما نتیجه نهایی ناامیدکننده بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزهای آنفیلد شب گذشته در لیگ برتر مقابل منچسترسیتی صف آرایی کردند که این دیدار جذاب در نهایت با تساوی 2-2 به پایان رسید تا پپ گواردیولا و یورگن کلوپ به تقسیم امتیازات رضایت دهند. بعد از این بازی، جوردن هندرسون، کاپیتان سرخ ها در گفتگویی با وب سایت رسمی باشگاه در مورد این بازی صحبت کرد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

بازی در چنین مسابقه ای چه حسی داشت؟

بازی سختی بود و می دانستیم مسابقه سختی در پیش داریم. تقابل مقابل سیتی همیشه سخت است و سیتی تیمی فوق العاده محسوب می شود. لحظات خوبی داشتیم اما نه چندان خوب اما در نیمه دوم به نظرم واکنش خوبی داشتیم. عملکردمان بسیار بهتر بود و در نیمه دوم به نظرم بدشانس بودیم که نتوانستیم در پایان برنده شویم. اندکی ناامیدکننده است اما به نظرم واکنش تیم بعد از نیمه اول خوب بود چون معتقدم عملکردمان در نیمه اول در سطحی نبود که توانایی اش راداریم. در نیمه دوم عملکرد مثبتی داشتیم و خیلی بهتر بودیم.
مشکل تیم در نیمه اول چه بود؟

  به اندازه کافی از بالا فشار نمی آوردیم. اندکی عقب نشستیم و روی تیم حریف فشار نمی آوردیم. آنها فضاهای زیادی به دست آوردند و فشار زیادی به ما تحمیل کردند. توانستیم این مشکل را حل کنیم اما به نظرم در وقت استراحت بین دو نیمه با صحبت هایی که انجام شد بهتر شدیم و بازی اندکی به سود ما شد.

دو بار جلو افتادید اما در نهایت برنده نشدید. آیا از این اتفاق ناراحت شدید؟

بله اندکی ناراحت کننده است. به خصوص وقتی که دو بار جلو افتادیم و تنها دوازده دقیقه تا پیروز شدنمان فاصله بود. به نظرم می توانستیم بازی را بهتر مدیریت کنیم اما در مجموع باید از اشتباهاتمان درس بگیریم. دنیا به آخر نرسیده است. راه زیادی در پیش است. باید نکات مثبت را حفظ کنیم و از چیزهایی که خوب انجام ندادیم یاد بگیریم و در بازی بعدی بهتر باشیم.
در تقابل با تیم های بالای جدول امتیاز از دست دادن اهمیت زیادی دارد؟

بله. برای ما نکته مهم پیروزی در تمام مسابقات است. دوست داریم وارد هر میدانی که می شویم برنده باشیم زیرا توانایی پیروزی در مسابقات را داریم اما گاهی اوقات فوتبال همین است. باید ادامه دهید و یاد بگیرید و در بازی بعدی بهتر باشید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.