سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

گری نویل: سولسشر ملزم به کسب قهرمانی است؛ رونالدو باعث افزایش فشارها روی او شد

گری نویل: سولسشر ملزم به کسب قهرمانی است؛ رونالدو باعث افزایش فشارها روی او شد

صحبت های نویل در حالی مطرح می شود که امروز تلگراف در گزارش خود بر اساس زبان بدن رونالدو مدعی شده بود که این بازیکن از دست سولسشر ناراحت است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، رونالدو پس از تساوی ۱-۱ منچستریونایتد و اورتون با عصبانیت راهی تونل اولدترافورد شد. سولسشر پس از آن مسابقه از تصمیم خود برای نیمکت نشین کردن CR7 دفاع کرد ولی با توجه به در پیش بودن مسابقات ملی، آن تصمیم بیش از پیش زیر سوال رفته است. نویل در پادکست خود در این خصوص گفته است:

نمی توانم بگویم آن رفتار را دوست داشتم. آیا کریستیانو وقتی بازی نکند ناراحت می شود؟ بله. آیا گل نزدن کریستیانو ناراحتی او را در بر دارد؟ بله. آیا کریستیانو در صورت برنده نشدن تیمش به شدت ناراحت می شود؟ بله. ما این چیزها را می دانیم و نیازی نیست که او آن ها را ثابت کند. او غرغر کنان از زمین خارج شد و این ابهاماتی را ایجاد می کند. او چه می گفت؟ از دست چه کسی ناراحت بود؟ این تنها می تواند به سرمربی ارتباط داشته باشد. کریستیانو به خوبی می داند چنین اعمالی سرمربی را بیش از چیزی که هست، زیر فشار قرار می دهد. به هر حال اتفاقی است که رخ داد ولی به نظرم باید در ماه های پیش رو مدیریت شود. کریستیانو همیشه گل نخواهد زد و شاید نتواند در تمامی بازی ها به میدان برود. ولی اگر قرار باشد این طور از زمین خارج شود، فشار بی حد و اندازه ای به اوله گونار سولسشر وارد خواهد شد.
نویل متوجه است که سولسشر توانسته ارزش های منچستریونایتد را به آن برگرداند؛ با این حال او مثل همه انتظار دارد قهرمانی ها هم از راه برسند.

اوله بین دوره ای که باشگاه هویتش را از دست داد و راه خودش را گم کرد، (با چیزی که در این مدت دیدیم) پل خوبی زد. شکی وجود ندارد که پس از رفتن سر الکس فرگوسن، باشگاه راه خودش را گم کرد. اوله برخی از ارزش های باشگاه را به آن برگردانده است. حالا بازیکنانی در تیم هستند که به نظرم خواهان بازی کردن برای این تیم هستند. خریدها خیلی بیشتر به اصلیت منچستریونایتد شباهت داشته اند. اما به عقیده من پس از جذب رونالدو، جیدون سانچو و رافائل واران که استعدادهای شناخته شده ای در سطح دنیا هستند، او برای نتیجه گرفتن تحت فشار قرار دارد.

نویل ادامه داد:

اوله هم این را می داند. او در نشست خبری خودش به این نکته اشاره داشت. او باید قهرمان شود. وقتی ۳-۴ سال از حضورت می گذرد و چنین بازیکنانی داری، باید قهرمان شوی. اوله باید مواظب خودش باشد، خودخواه باشد و مطمئن شود که کریستیانو را به بهترین نحو مدیریت می کند. به نظرم او در مکالمه با رونالدو خواهد گفت: «اگر قرار است چنین رفتاری بین ما باشد، این ها را درون رختکن نگه دار». اما رونالدو هم انسان مطیعی نیست و این طور نخواهد بود که بگوید: «من دیگر حرفی نمی زنم». او نارضایتی خود را بروز خواهد داد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.