چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

احتمال جدایی رایگان کسیه و آغاز مذاکرات با رومانیولی برای تمدید قرارداد

احتمال جدایی رایگان کسیه و آغاز مذاکرات با رومانیولی برای تمدید قرارداد

میلان امیدوار است بتواند قرارداد کسیه، رومانیولی و کیائر را تمدید کند اما رسیدن به توافق با هافبک ساحل عاجی ساده نیست.

به گزارش ایران ورزشی و  به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، قرارداد سه بازیکن میلان به نام های فرانک کسیه، سیمون کیائر و السیو رومانیولی در انتهای فصل به پایان می رسد اما مدیران این باشگاه ایتالیایی روی حفظ هر سه بازیکن که وضعیت متفاوتی با یکدیگر دارند تمرکز کرده اند.

فرانک کسیه
در بین این سه بازیکن وضعیت تمدید قرارداد کسیه از همه پیچیده تر است. میلان که پیشنهاد مهمی را به هافبک ساحل عاجی ارائه کرده، رقم درخواستی او را زیاد درنظر گرفته و با توجه به زیاد بودن فاصله موجود بین پیشنهاد و تقاضا، شرایط برای حاصل شدن توافق بین طرفین مهیا نیست. تنها راه تمدید شدن قرارداد کسیه این است که او با کاهش خواسته اش یک گام به سمت میلان بردارد که در این صورت روسونری تمام تلاش خود برای رسیدن به توافق را انجام خواهد داد. در غیر این صورت مسیرهای آنها در انتهای فصل از یکدیگر جدا خواهد شد.

السیو رومانیولی

به تازگی مذاکرات برای تمدید قرارداد این مدافع ایتالیایی آغاز شده است. میلان می خواهد قرارداد رومانیولی را تمدید کند و به زودی پیشنهادی ارائه خواهد کرد و باید دید این پیشنهاد مورد پذیرش او قرار خواهد گرفت یا نه.

سیمون کیائر
برای تمدید قرارداد کیائر فوریت و عجله کمتری وجود دارد زیرا هم میلان و هم این مدافع دانمارکی به دنبال ادامه همکاری با یکدیگر هستند. در واقع میلان به دلیل اینکه کیائر یکی از رهبران تیم است می خواهد او را حفظ کند. بنابراین در بین این سه بازیکن، شانس تمدید شدن قرارداد کیائر بسیار بیشتر است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.