جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

هشدار پوچتینو به سرخیو راموس، مسی و نیمار: آن بازیکن سال 2014 نیستید!

هشدار پوچتینو به سرخیو راموس، مسی و نیمار: آن بازیکن سال 2014 نیستید!

مائوریسیو پوچتینو گفت برای کسب جام ها، نیاز است ستارگان تیمش در اوج آمادگی باشند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  مارکا، مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی پاری سن ژرمن در مصاحبه با Movistar به ستارگان نامدار تیمش چون لیونل مسی، نیمار و سرخیو راموس تلنگر زد و از لزوم بازگشت آن ها به اوج صحبت کرد:

حقیقت این است سرخیو راموس در حال حاضر متفاوت از آن بازیکنی است که در سال 2014 بود. در مورد مسی و نیمار هم چنین قضیه ای صادق است. این فوتبالیست ها، قهرمانان بزرگی هستند اما باید با حقیقت روبرو شوند. همه ما، این بازیکنان را در اوج فوتبالی شان در ذهن داریم اما الان باید به همان سطح برسند. اگر آن ها بتوانند به فرم عالی گذشته شان برسند، البته که می توانیم هر جامی را فتح کنیم. آن ها باید مبارزه برای رسیدن به بهترین سطح شان را آغاز کنند. ارکستر تیمی ما باید منظم باشد.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره حواشی ایجاد شده پیرامون کیلیان ام باپه و در اختیار داشتن لیونل مسی افزود:

درباره ام باپه، موضوع باشگاه همیشه مشخص بوده است. ایده پاری سن ژرمن تداوم همکاری با ام باپه بوده است و او نیز آرام است. ام باپه یک حرفه ای فوق العاده است که به شرایط قراردادی اش احترام گذاشته است.  کیلیان پسری جوان و باهوش اما در عین حال بالغ است. ام باپه فوتبالیستی فوق العاده و قهرمان جهان است که حال و آینده به او تعلق دارد. مسی یک چهره جهانی و احتمالا بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است. داشتن لئو، هدیه ای از طرف خدا بود چون هیچ کس، حتی خودش هم انتظار نداشت دوران او در بارسلونا این طور تمام شود. لئوناردو و آقای الخلیفی در جذب مسی فوق العاده کار کردند. حضور مسی انتظارات را از ما بسیار بالا برده است اما با این حال تواضع خودش را خیلی دوست دارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.