شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

علیرضا جهانبخش: از جدایی ام از برایتون بسیار خوشحالم

علیرضا جهانبخش: از جدایی ام از برایتون بسیار خوشحالم

علیرضا جهانبخش از جدایی اش از برایتون می گوید

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا جهانبخش پس از سه فصل نه چندان پرفروغ در تیم برایتون، تابستان امسال به دوران حضورش در این تیم پایان داد و به هلند برگشت تا برای تیم فاینورد بازی کند.

ستاره تیم ملی کشورمان درباره دوران حضورش در برایتون و جدایی‌اش از این تیم به شبکه فاکس اسپورتس گفت:

مسلماً من تلاش کردم تا خودم را با لیگ برتر تطبیق دهم اما این لیگ کاملاً متفاوت از لیگ‌های دیگر است و شرایط زندگی در انگلیس هم کاملاً متفاوت است. متاسفانه در پایان فصل اول سرمربی تیم تغییر کرد. یک سرمربی جدید با یک ذهنیت و فلسفه متفاوت روی کار آمد و در سیستم جدید بازی ما با هدایت او آنقدرها از بال‌ها استفاده نمی‌شد.
جهانبخش افزود:

بعد از آن شرایط کمی سخت‌تر شد. با این حال من همیشه سخت تلاش می‌کنم. در پایان فصل دوم من فرصت‌های دیگر برای بازی در تیم‌های دیگر داشتم اما مسئولان برایتون نمی‌خواستند که من این تیم را ترک کنم چون آنها فکر می‌کردند که من می‌توانم بازیکن مهمتری باشم و بازی‌های بیشتری انجام دهم. در ابتدای فصل گذشته، اوضاع داشت خوب پیش می‌رفت و من هم تعدادی بازی انجام دادم. همه چیز خوب بود تا اینکه دوباره فراز و نشیب‌ها آغاز شد.
ستاره سابق تیم آلکمار در پایان تأکید کرد:

تابستان امسال من دیگر باید درباره آینده‌ام تصمیم  می‌گرفتم. باید به حرفه‌ام ادامه می‌دادم و شانسم را جای دیگر امتحان می‌کردم. الان هم از تصمیمی که گرفته‌ام بسیار خوشحالم و از لحظاتم در فاینورد لذت می‌برم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.