جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

حتی اگر VAR باشد، داور آموزش دیده نداریم

سهیل مهدی: به خاطر تیم ملی سوپرجام را به تعویق انداختیم

سهیل مهدی: به خاطر تیم ملی سوپرجام را به تعویق انداختیم

سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی درخصوص فصل جدید لیگ برتر به سوالات پاسخ داد.

به گزارش ایران ورزشی ؛ سهیل مهدی درخصوص قرعه کشی لیگ برتر گفت:

اتهام زدن و بحث قرعه‌چینی، صحبت خوبی نیست که درمورد سازمان لیگ می‌کنند. شباهت قرعه‌کشی در فصول مختلف لیگ تنها یک اتفاق و تصادفی است. تا به حال به هیچ وجه در قرعه‌ها دست نبردیم و تغییری ندادیم. این شباهت ها بخاطر همشهری بودن تیم ها رخ می دهد.
وی درخصوص برگزاری سوپرجام گفت:

ما دلمان می خواست که سوپرجام را برگزار کنیم و تاریخ هشتم را نیز معین کرده بودیم اما اسکوچیچ گفت سوپرجام فعلا معوقه باشد. چون سال جام جهانی هست ما قبول کردیم و هیچکس نباید در امور تیم ملی خللی وارد کند.
مهدی درخصوص بازی های معوقه گفت:

پرسپولیس نماینده ایران است و باید صبر کنیم که بازی اولش را انجام شود. اگر پرسپولیس موفق به صعود نشود، هفته اولش با چند روز تاخیر انجام می شود ولی اگر به مرحله بعدی بروند، بازی هفته نخست معوقه می شود.
وی درخصوص حضور تماشاگران در لیگ گفت:

هر مدلی که برای حضور تماشاگران در بازی‌های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی داده شود، همان را هم برای رقابت‌های لیگ برتر اجرا می‌کنیم.
وی افزود:

برنامه هفته اول فصل جدید لیگ روز شنبه اعلام می‌شود.
مهدی درخصوص سیستم کمک داور ویدیویی گفت:

این سیستم را برای لیگ نداریم هنوز. حتی اگر همین الان تمام استادیوم‌های کشور مجهز به VAR باشند، هنوز داوران آموزش‌ دیده نداریم.
مهدی درخصوص ساعت بازی ها گفت:

چون به سمت زمستان داریم می رویم، سعی می کنیم بهترین ساعت را انتخاب کنیم که هم هوا سرد نباشد و هم در پخش تلویزیونی مشکلی نداشته باشیم. ساعت برگزاری 16 به بعد و هر 5 روز یکبار خواهد بود‌. قاعدتا در دو روز بازی ها برگزار می شوند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.