جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

آبراهام: حضور مورینیو در رم مهمترین دلیل آمدنم به ایتالیا بود

آبراهام: حضور مورینیو در رم مهمترین دلیل آمدنم به ایتالیا بود

مهاجم انگلیسی رم می گوید حضور آقای خاص در این باشگاه یکی از اصلی ترین دلایلش برای آمدن به ایتالیا بوده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، تامی آبراهام مهاجم 24 ساله باشگاه رم، یکی از جدیدترین بازیکنان انگلیسی بود که بعد از قرار نگرفتن در نقشه تاکتیکی توماس توخل در باشگاه چلسی تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از انگلیس ادامه دهد. این مهاجم در ایتالیا روزهای خوبی را سپری می کند و در 10 بازی اولیه خود زیر نظر ژوزه مورینیو توانسته 4 گل بزند. آبراهام در مورد دلیل حضور در لیگ ایتالیا می گوید:

چرا ایتالیا را انتخاب کردم؟ سوال خوبی است. گزینه های مختلفی داشتم. در تابستان با باشگاه های بسیار زیادی صحبت کردم. بعد پیشنهاد ایتالیایی ها به دستم رسید و با ژوزه حرف زدم. او یک هدف داشت. می توانستم ببینم او با رم می خواهد به چه برسد و می توانستم ببینم این تیم را می خواهد کجا ببرد و می خواستم بخشی از این روند باشم. او واقعا به من اعتماد داشت و یکی از مهمترین دلایلی بود که رم را انتخاب کردم.
این مهاجم می گوید چیزهای زیادی از آقای خاص یاد گرفته است:

اولین چیزی که بعد از زنگ زدن به من گفت این بود: می خواهی از آفتاب لذت ببری یا زیر باران بمانی؟ به این حرفش خندیدم. فکر می کنم در آغاز زیاد به بازی در خارج فکر نکرده بودم و ذهنیتم این بود که می خواهم در لیگ برتر باشم و در انگلیس بمانم. با بودن در انگلیس و لندن، حس در خانه بودن داشتم ولی فکر کردم باید بال هایم را باز کنم و تصمیم بگیرم و ایتالیا را انتخاب کردم. از نظر تاکتیکی چیزهای زیادی یاد گرفته ام. به اندازه کل عمرم مسائل تاکتیکی جدید یاد گرفتم. این اتفاق خوبی است. باید از مربیان مختلف چیزهای جدید یاد بگیرید. در حال حاضر هم هنوز در حال یادگیری هستم. 
آبراهام می گوید درک نمی کند چرا زیر نظر توخل فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد:

به نظرم کار راحت این بود که در همان چلسی بمانم. چلسی باشگاه بزرگی است و برای کسب عناوین قهرمانی تلاش می کند ولی متوجه شدم باید از این تیم جدا شوم و خودم را ثابت کنم. نیاز داشتم بازی کنم. تصمیمم را گرفتم و این تصمیم درست بود. در آغاز کنار آمدن با این شرایط سخت بود. از بازی فیکس به اینجا رسیده بودم که گاهی روی نیمکت هم نبودم. باید می نشستم و با خودم حرف می زدم. فقط برای خودم تمرین می کردم. عصبانی بودن و غر زدن کار راحتی است اما نمی خواستم این طور باشم. فکر می کنم در آن زمان ذهنم را قوی کردم. هر وقت تیم نیازم داشت در کنارش بودم. در نهایت به عنوان یک تیم قهرمان شدیم و باید به این خاطر از چلسی ممنون باشم.
مهاجم رم در پایان می گوید دعوت شدن مجدد به تیم ملی باعث تعجبش شده است:

سورپرایز بزرگی بود. وقتی خواب بودم ساوتگیت زنگ زد و وقتی جوابش را دادم نیمه بیدار بودم. اولین چیزی که گفت این بود که نمی تواند تضمین کند به من بازی برسد چون فقط دو بازی در پیش است اما راهی پیدا کرده که مرا به تیم ملی برگرداند. همیشه از بازی در تیم ملی کشورم خوشحال می شوم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.