شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

رائول خیمنز: داوید لوئیز بابت مصدومیتم مقصر نیست

رائول خیمنز: داوید لوئیز بابت مصدومیتم مقصر نیست

مهاجم مکزیکی باشگاه وولوز می گوید بابت مصدومیت سنگینش از دست داوید لوئیز ناراحت نیست.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از گل، رائول خیمنز، مهاجم مکزیکی باشگاه وولورهمپتون در جریان تقابل تیمش با آرسنال در نوامبر 2020 بعد از برخورد با داوید لوئیز دچار مصدومیت شدید شد و جمجمه سرش ترک برداشت و به همین خاطر تقریبا یک سال به دور از میادین بود. او این روزها به فوتبال برگشته و می گوید آن حادثه وحشتناک را پشت سر گذاشته است. خیمنز در این باره گفت:

یکی از بازیکنان آرسنال به تیر نزدیک رفت و از جلوی من عبور کرد. اگر آن قدم را برنداشته بودم، به عقب نمی پریدم و جلوی او می پریدم. پریدن به عقب باعث این اتفاق شد. هیچ مسئولیتی گردن دیوید لوئیز نیست و او را مقصر نمی دانم. او قصد داشت توپ را بزند ولی متاسفانه سر مرا زد.
این مهاجم می گوید تنها مسائلی محو از این اتفاق در خاطرش مانده است:

صحنه برخورد را چندین بار تماشا کردم. از مسئول ویدیو و رسانه های مجازی باشگاه پرسیدم که آیا تصویری از زاویه دیگر از این حادثه دارند یا نه. چیزی در خاطرم نیست. به خاطر دارم به استادیوم آمدیم و برای بررسی زمین وارد شدیم. برای تعویض لباس به رختکن برگشتیم و بعد از آن همه چیز تاریک است. شروع بازی یا ضربه کرنر یا برخورد را به خاطر ندارم. وقتی در آمبولانس و در مسیر بیمارستان بودیم، هنوز به هوش بودم اما چیزی به خاطر ندارم. بعد از عمل را نیز به خاطر نمی آورم. از کارهایی که در بیمارستان کردم، خاطراتی محو دارم. این که برایم غذا می آوردند و نمی گذاشتند راه بروم اما چیز بیشتری یادم نیست.
خیمنز باید به زودی با تیم ملی کشورش برای انتخابی جام جهانی مقابل کانادا، هندوراس و السالوادور بازی کند. او در این باره می گوید:

خوشحالم که بعد از مدت زمانی طولانی به تیم ملی برگشته ام. می خواهم بازگشت خوبی داشته باشم. هیچوقت انتظار ندارید به این شدت مصدوم شوید. این اتفاق به دلیلی افتاد اما همیشه برای بازگشت انگیزه و قدرت داشتم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.