دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

مجتبی بیژن: انتظار داشتم در دو هفته آخر در نساجی حداقل پنج دقیقه بازی کنم

مجتبی بیژن: انتظار داشتم در دو هفته آخر در نساجی حداقل پنج دقیقه بازی کنم

مجتبی بیژن از کار کردن دوباره با رضا مهاجری می گوید

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی بیژن درباره حضورش در تیم شهر خودرو به تسنیم گفت:

من قبلاً در نساجی با رضا مهاجری کار کرده بودم و با وجود اینکه دو سه پیشنهاد داشتم در نهایت شرایط شهر خودرو را مناسب‌تر دیدم و با این تیم قرارداد امضا کردم.
وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود باشگاه شهر خودرو با مشکلات مدیریتی مواجه است، تصریح کرد:

شاید از بیرون اینطور به نظر برسد، ولی آقای حمیداوی و همکارانش تلاش می‌کنند تا شهر خودرو با شرایط خوبی وارد مسابقات لیگ برتر شود. از طرفی خداداد عزیزی هم به‌عنوان مشاور عالی باشگاه انتخاب شده است و حضور ایشان هم می‌تواند یک دلگرمی برای بازیکنان باشد. البته من معتقدم که شهر خودرو نیاز به حمایت مسئولان استان دارد و امیدوارم با حمایت آنها بتوانیم فصل خوبی را رقم بزنیم.

مدافع جدید تیم فوتبال شهر خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا برای تمدید قرارداد از باشگاه نساجی با او تماس گرفته‌اند، عنوان کرد:

من 10 هفته آخر را به دلیل مصدومیت از دست دادم، ولی در دو هفته پایانی شرایط بازی داشتیم. متأسفانه تماسی از باشگاه با من گرفته نشد. من هم طبیعتاً نمی‌توانستم صبر کنم و باید با تیم‌هایی که پیشنهاد دادند، مذاکره می‌کردم.
بیژن در مورد اینکه آیا از مسئولان باشگاه یا کادر فنی نساجی ناراحت است، خاطر نشان کرد:

من ناراحتی خاصی ندارم و به هر حال این حق طبیعی اعضای کادر فنی بود که بازیکنان مدنظر خودشان را انتخاب کنند. تنها ناراحتی من این بود که در دو هفته آخر شرایط بازی پیدا کردم و انتظار داشتم حداقل پنج دقیقه بازی کنم تا اسم بازیکن مصدوم از روی من برداشته شود. به هر حال خودتان می‌دانید که وقتی یک بازیکن به دلیل مصدومیت و بدون انجام بازی لیگ را به پایان می‌رساند شرایط سختی را در فصل نقل‌وانتقالات پیدا می‌کند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.