چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

اطمینان اینتری ها از تمدید قرارداد بروزوویچ

اطمینان اینتری ها از تمدید قرارداد بروزوویچ

مدیر اجرایی باشگاه اینتر می گوید از تمدید قرارداد هافبک این تیم اطمینان دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، مارسلو بروزوویچ، هافبک کروات باشگاه اینتر در آخرین سال قرارداد خود با اینتر قرار دارد. با این وجود هنوز مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن شروع نشده است و بروزوویچ با ادامه این شرایط در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود. بنا بر ادعای کوریره دلو اسپورت، باشگاه میلان از همین حالا صحبت های اولیه ای با مدیر برنامه های بروزوویچ انجام داده است چرا که این باشگاه به دنبال جایگزینی برای فرانک کسیه می گردد و از سوی دیگر شایعاتی مبنی بر علاقه باشگاه بارسلونا به جذب هافبک کروات اینتری ها در تابستان آینده به گوش می رسد.

با این وجود جوزپه ماروتا، می گوید از تمدید قرارداد بروزوویچ اطمینان دارد. مدیر اجرایی نراتزوری در گتفگو با گاتزتا با اشاره به این که مذاکرات برای تمدید به زودی آغاز می شود، گفت:

هفته آینده با بروزوویچ ملاقات خواهیم کرد و اطمینان داریم قراردادش را تمدید می کند.
ماروتا همچنین از توافق با لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اینتر برای تمدید قرارداد خبر داد و گفت:

در 10 روز آینده خبر تمدید قرارداد او را اعلام خواهیم کرد. مارتینز آینده اینتر است و می خواهیم او را در باشگاه نگه داریم.

مدیر اجرایی اینتر از حضور فعال این باشگاه در پنجره زمستانی نیز صحبت کرد و گفت:

اگر لازم باشد آماده هسیتم به خودمان یک یا دو هدیه بدهیم. می خواهیم به اینزاگی کمک کنیم به ستاره دوم برسد ولی در عین حال نیم نگاهی به شرایط مالی باشگاه هم داریم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.