پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱

یانیک کاراسکو: سوم یا چهارم شدن چیزی را عوض نمی کند ولی باید برنده شدن تلاش کنیم

یانیک کاراسکو: سوم یا چهارم شدن چیزی را عوض نمی کند ولی باید برنده شدن تلاش کنیم

یانیک فریرا کاراسکو می گوید سوم شدن یا چهارم شدن در لیگ ملت های اروپا چیزی را عوض نمی کند ولی حرفه ای گری حکم می کند که آن ها با تمام توان در مسابقه رده بندی حضور یابند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، ایتالیا و بلژیک یکشنبه شب برای رسیدن به مقام سومی تلاش می کنند. کاراسکو امروز در نشست خبری قبل از مسابقه حضور یافت و به خبرنگاران گفت:

روحیه تیم عالی نیست ولی این هم بخشی از کار ماست. باید بلند شدن پس از شکست خوردن را هم یاد بگیریم و این جزئی از کار ماست. باید در بازی پیش رو برای برنده شدن تلاش کنیم. در بازی با فرانسه، کنترل نیمه اول دست ما بود و سپس در نیمه دوم روند کار تغییر کرد. فرانسه قوی ظاهر شد، عرصه را روی ما تنگ کرد و پس از ۱-۲ شدن نتیجه، ما دچار تردید شدیم. ما اعتماد به نفس مان را از دست دادیم و در نهایت شکست خوردیم. باید آن بازی را از یاد ببریم ولی در عین حال از آن درس بگیریم.
تیبو کورتوا گفته است بازی برابر ایتالیا «بی فایده» است ولی کاراسکو می گوید او و هم تیمی هایش تلاش خودشان را خواهند کرد.

این بخشی از شغل ماست و باید در این بازی به میدان برویم. طبیعتا ناراحت هستیم چون همگی خواستار بازی کردن در فینال بودیم. سوم یا چهارم شدن چیزی را عوض نمی کند ولی باید در تمامی بازی ها، حتی بازی های دوستانه، برای برنده شدن تلاش کرد و به همین دلیل من تمام توانم را به کار خواهم گرفت. باید دوباره روی پای خودمان بایستیم و تفکر مثبتی داشته باشیم.

در این نشست گفته شد ایتالیا نسبت به بلژیک انگیزه بیشتری دارد که کاراسکو در این خصوص افزود:

بازی خیلی سختی خواهد بود. آن ها قهرمان اروپا هستند و این بازی نبرد خوبی برای آماده شدن جهت حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.