جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

فوتبال ایران به امثال عنایتی نیاز دارد

عباسیان: آقا رضا مانند برادر بزرگم است

عباسیان: آقا رضا مانند برادر بزرگم است
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

من سه پیشنهاد جدید داشتم اما در این بین شرایط هوادار را بهتر از بقیه تیم‌ها دیدم و این تیم را به سایر پیشنهادهایم ترجیح دادم و فکر می‌کنم انتخاب خیلی خوب و مناسبی انجام داده‌ام

ایران ورزشی -معین عباسیان بازیکن مشهدی فصل قبل تیم آلومینیوم که تجربه سال‌ها حضور در تیم‌های مختلف را در کارنامه‌اش دارد در رابطه با وضعیت تیم جدیدش و برنامه‌هایش پس از پیوستن به تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر حرف می‌زند؛ بازیکنی که در زدن ضربات ایستگاهی و ارسال سانترها و ساختن موقعیت گل برای هم‌تیمی‌هایش در شرایط مناسبی قرار دارد و به‌طور حتم می‌تواند تجربیاتش را در اختیار تیم جدیدش هوادار با سرمربیگری رضا عنایتی قرار دهد. به بهانه تیم جدید معین عباسیان گفت‌و‌گویی با بازیکن جدید در خصوص انتخاب تیم هوادار داشتیم که ماحصل آن را در ذیل با هم می‌خوانیم.

چرا از آلومینیوم جدا شدی؟ تیمی که فصل قبل واقعاً خوب نتیجه گرفت و نظرات را به سوی خود جلب کرد!
بالاخره فوتبال و لیگ حرفه‌ای داریم و بازیکن و مربی در این لیگ طبیعتاً ممکن است جابه‌جا شوند از همین‌رو من هم بعد از فصل خوبی که در آلومینیوم داشتم با پایان قراردادم با تیم اراکی از این تیم جدا شدم و وقتی آقا رضا پیشنهاد داد با کمال میل آن را قبول کردم.
از چند تیم پیشنهاد داشتی؟
من سه پیشنهاد جدید داشتم اما در این بین شرایط هوادار را بهتر از بقیه تیم‌ها دیدیم و این تیم را به سایر پیشنهادهایم ترجیح دادم و فکر می‌کنم انتخاب خیلی خوب و مناسبی انجام داده‌ام و برای بازی در تیم جدیدم و ارائه نمایش‌های خوبی در لیگ بیست‌و‌یکم بی‌صبرانه منتظرم تا در لیگ جدید بتوانم در تیم جدیدم موفق باشم و خواسته‌های سرمربی تیم‌مان که به من اعتماد کرده را برآورده سازم.
از انتخاب هوادار پشیمان نمی‌شوی‌؟
با در نظر گرفتن همه جوانب تیم هوادار را انتخاب کردم و نسبت به انتخابم و درستی آن اصلاً شک ندارم و حتماً فکر همه چیز و موفقیت فوتبالی‌ام را کرده‌ام. آقا رضا حکم برادر بزرگم را دارد و از تجربیات ایشان نهایت بهره را خواهیم برد.
به نظر همشهری بودنت با رضا عنایتی و با تجربه بودنت خیلی در انتخاب سرمربی هوادار در جذبت نقش داشته؟
بدون شک این مهم در انتخابم نقش مهمی داشته است و صددرصد آقا رضا با شناخت دقیق از بازی و تجربه‌ام و به قول شما با توجه به همشهری بودن‌مان مرا برای تیم هوادار جذب کرده است.
عنایتی در لیگ برتر و تیم هوادار موفق خواهد شد؟
همه می‌دانند که رضا عنایتی در زمان بازیگری‌اش یکی از بهترین‌ها بود. ایشان در تیم‌های بزرگی بازی کرده و حتماً در مربیگری هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و دارد که نمونه‌اش هم صعود شایسته تیم هوادار از لیگ یک به لیگ برتر بود. آقا رضا یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران است و شک نکنید ایشان در عالم مربیگری هم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و دارد و به نظرم اگر بخواهم بهتر و کامل‌تر در این رابطه حرف بزنم باید بگویم فوتبال ایران به امثال رضا عنایتی و تجربه مفید ایشان نیاز دارد و حتماً سرمربی ما مانند سال‌های قبل باز هم می‌تواند برای فوتبال باشگاهی و در مجموع فوتبال کشورمان مفید واقع شود و من در گفته‌ام درصدی شک ندارم.
بدون شک خودت قادری از فاکتور تجربه‌ات به بهترین شکل ممکن در تیم هوادار بهره بگیری؟
صددرصد اینطور است و مشتاقانه حاضرم آن را در اختیار تیم‌مان قرار دهم و ذره‌ای هم در ایفای این مهم کوتاهی نخواهم کرد.
ترکیب تیم‌تان را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
تیمی یکدست داریم که آقا رضا با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه تیم هوادار را برای لیگ بیست‌و‌یکم بسته است؛ ترکیبی که به نظر ما ایده‌آل خواهد بود و حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و ان‌شاءالله آن در لیگ بیست‌و‌یکم ثابت خواهیم کرد.
خودت هم که به‌واسطه سال‌ها بازی در تیم‌های مختلف حکم آچار فرانسه را قطعاً برای تیم هوادار خواهی داشت.
بله، در تیم‌های زیادی بازی کرده‌ام و در چند پست توانایی بازی دارم و هرجا و هر پستی که آقا رضا صلاح بدانند در خدمت تیم هوادار خواهم بود.
کار برای تیم‌هایی که فصل اول حضورشان را در لیگ سپری خواهند کرد سخت است، با این وجود چه شرایطی را برای فصل جدیدتان پیش‌بینی می‌کنی؟
بازی برای اولین‌بار در لیگ برتر برای تیمی که از یک رده پایین‌تر به لیگ برتر صعود کرده سخت است اما ما با درایت آقا رضا و کادر فنی‌مان اولویت اصلی‌مان این است که فوتبال روان و زیبایی را ارائه دهیم و در لیگ هم جایگاه مناسبی را کسب کنیم که تلاش خواهیم کرد به این مهم برسیم و ان‌شاءالله در لیگ بیست‌و‌یکم هم موفق خواهیم بود.
در پدیده یکی از ستاره‌های آن تیم بودی و در تیم‌های دیگر هم معمولاً نمایش بدی نداشتی، در تیم جدیدت چه شرایطی را برای خودت متصوری؟
خدا را شکر در پدیده خیلی خوب بودم هرچند در بقیه تیم‌هایی هم که کار کردم بد نبودم. این‌بار هم به تیمی نیاز داشتم که آرامش داشته باشد که بستر خوبی برای موفقیت در آن وجود داشته باشد؛ بستری که فکر می‌کنم در تیم هوادار وجود دارد و من خیلی خوشبینم با بهره گرفتن از این فاکتور ان‌شاءالله در لیگی که پیش روی ما قرار دارد هم خودم و هم تیمم بتوانیم بهترین بازی‌ها و نتایج را کسب کرده و از خودمان ارائه دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.