شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

هانسی فلیک: کیمیش و گورتسکا یکی از بهترین زوج های خط میانی در دنیا هستند

هانسی فلیک: کیمیش و گورتسکا یکی از بهترین زوج های خط میانی در دنیا هستند

با اعلام هانسی فلیک، مانوئل نویر مشکلی برای همراهی تیم ملی آلمان در بازی مقابل مقدونیه شمالی ندارد.

 به گزارش ایران ورزشی، هانسی فلیک در این کنفرانس خبری گفت:

مانوئل نویر تمرینات کامل را از سر گرفته است و مطمئن هستم که برای بازی فردا در دسترس خواهد بود. ما تمام بازیکنان را در اختیار داریم و من این طور در نظر می گیرم که همه می توانند بازی کنند. آنتونیو رودیگر محض احتیاط تمرین نکرد، درمان هایی روی او انجام شد و امروز در تمرینات خوب بود. مولر فردا فیکس خواهد بود؟ ما هنوز برای تصمیم گیری زمان داریم. ما می دانیم که هم مارکو رویس و هم توماس مولر می توانند بازیکنان مهمی برای ما باشند. ما تیمی را در زمین قرار می دهیم که قادر به شکست دادن مقدونیه شمالی باشد.
ما بی صبرانه منتظر این بازی و این رقیب هستیم که با هدایت سرمربی جدیدش هنوز باختی نداشته است. این تیمی است که می تواند فوتبال بازی کند. الماس بازیکنی است که من او را خیلی دوست دارم، او در بازی رفت گلزنی کرد و برای ناپولی بازی می کند. او از نظر تکنیکی بازیکن بسیار خوبی است.
کیمیش و گورتسکا؟ همه می دانند که آن ها در زمین بازی به خوبی با هم کنار می آیند. آن ها یکدیگر را تکمیل می کنند و حرفه ای هستند. ما برای اعمال بازی خود به آن ها نیاز داریم. آن ها در خط میانی به خوبی هماهنگی را برقرار می کنند و ما خوشحالیم که آن ها را در اختیار داریم. آن ها یکی از بهترین زوج های خط میانی در دنیا هستند. ویرتس؟ او بسیار باهوش است، از نظر فنی و تکنیکی بسیار قوی است و تمام کنندگی خوبی دارد. او در مجموع بازیکن خوبی است و خوشحالیم که او را همراه خود داریم.
پست بازی سانه؟ او اخیراً بیشتر در سمت چپ بازی کرده است. او سرعت بالایی دارد و فکر می کنم که در سمت چپ کیفیت زیادی دارد. ما همچنین دیدیم که وقتی او در سرعت بالا با دریبل زنی از بیرون به داخل حرکت می کند، قادر به انجام چه کاری است. او نشان داده است که قادر به انجام چه کارهایی است و امیدوارم همین طور ادامه دهد.

انتقادها از ورنر؟ آزادی بیان وجود دارد اما آن چه می توانم بگویم این است که تیمو وظایفش را به خوبی انجام می دهد. او همیشه فضاسازی می کند. ورنر کمی در تمام کنندگی و ضربه های آخرش بدشانس بوده است اما ما در مورد مهاجمی صحبت می کنیم که ویژگی های فوق العاده ای دارد.
دعوت از نویهاوس با وجود این که اخیراً در مونشن گلادباخ فیکس نبوده است؟ من ارتباط نزدیکی با آدی هوتر دارم و فکر می کنم که محافظت از بازیکنان امر مهمی است. فلوریان در سال های اخیر یکی از بهترین بازیکنان در پست خود بوده است. او به خوبی در حال پیشرفت است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.