سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

نویر: قهرمانی آلمان در جام جهانی قطر واقع گرایانه است؛ نمی توانم بگویم در 40 سالگی خداحافظی می کنم!

نویر: قهرمانی آلمان در جام جهانی قطر واقع گرایانه است؛ نمی توانم بگویم در 40 سالگی خداحافظی می کنم!

دروازه بان تیم ملی آلمان معتقد است تیم ملی کشورش شانس خوبی برای قهرمانی در جام جهانی پیش رو دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بیلد، تیم ملی آلمان بعد از حذف از مسابقات یورو با یواخیم لوو خداحافظی کرد تا هانسی فلیک با هدف برگرداندن مانشافت به قدرت هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد. حال مانوئل نویر، دروازه بان 35 ساله تیم ملی می گوید تیم ملی کشورش شانس خوبی برای قهرمانی در جام جهانی قطر دارد و رویای فتح جام جهانی اتفاقی واقع گرایانه برای مانشافت است. او در این باره به بیلد گفت:

شانس خوبی داریم. می خواهیم یک بار دیگر در قله فوتبال باشیم. برای خودمان را به نحوی آماده کنیم که برای کسب عنوان قهرمانی بازی کنیم. می خواهیم فاتح جام جهانی شویم. این هدف تیم ملی آلمان است. باید تیمی باشیم که برای کسب عنوان قهرمانی آماده است و این موضوع کاملا واقع گرایانه است.
نویر می گوید هنوز برنامه ای برای خداحافظی ندارد و بعد از جام جهانی قطر هم به فوتبال ادامه خواهد داد:

برای من محدودیت سنی وجود ندارد. حتی نمی خواهم بگویم که در 40 سالگی کارم با فوتبال تمام است. همه چیز به عوامل خاصی بستگی دارد: آمادگی من و این که از نظر فیزیکی خوب باشم و مشکلی برای تمرین کردن نداشته باشم. باید خوب بخوابم و رژیم غذایی سالمی داشته باشم. باید بتوانم خوب بازی کنم و تیم به من نیاز داشته باشد. ضمن این که باید همچنان از فوتبال لذت ببرم و آن را دوست داشته باشم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.