شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

حشمت مهاجرانی: ایران و کره برتری خاصی نسبت به هم ندارند​​​​​​

حشمت مهاجرانی: ایران و کره برتری خاصی نسبت به هم ندارند​​​​​​

حشمت مهاجرانی: ایران و کره برتری خاصی نسبت به هم ندارند​​​​​​

به گزارش ایران ورزشی، حشمت مهاجرانی در ارتباط با پیروزی یک بر صفر تیم ملی برابر امارات به تسنیم گفت:

ایران در حالی قدم در این مسابقه گذاشت که بازیکنان داخلی به دلیل تعطیلی مسابقات از شرایط بازی دور بودند اما لژیونرها در شرایط مسابقه قرار داشتند. ایران بیشترین لژیونر را در بین تیم‌های آسیایی دارد و این بازیکنان با کیفیت بالای خودشان می‌توانند به تیم ملی کمک کنند.
مهاجرانی عنوان کرد:

شرجی بودن هوا در عملکرد تیم ملی تاثیر داشت و ما نتوانستیم بازی پرسرعتی را به نمایش بگذاریم. در چنین شرایطی هر تیمی ممکن است که برای ایجاد موقعیت گل با مشکل مواجه شود. خداراشکر که در یک بازی سخت و بیرون از خانه 3 امتیاز مهم گرفتیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی هم این روند را ادامه دهیم. در ادامه کار همه تیم‌ها سخت می‌شود چون تیم‌های گروه از یکدیگر شناخت بیشتری پیدا می‌کنند.

سرمربی پیشین تیم ملی در ارتباط با بازی بعدی تیم ملی برابر کره جنوبی، گفت:

این دو تیم سابقه‌ای تاریخی و روشنی در فوتبال آسیا دارند و اعتقاد من این است که ایران و کره جنوبی برتری خاصی نسبت به یکدیگر ندارند. در ترکیب هر دو تیم بازیکنان تاثیرگذاری حضور دارند ولی نکته مثبت برای تیم ما این است که از شرایط میزبانی استفاده می‌کنیم و انجام بازی در زمین خودمان می‌تواند از لحاظ روحی به سود تیم ملی باشد. بازیکنان تاثیرگذاری داریم و در خط تهاجمی می‌توانیم برای هر تیمی دردسرساز باشیم. امیدوارم با انجام یک بازی خوبی برابر کره به آنچه که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.