شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

مهدی تارتار: سالی که کروکودیل را اجرا کردیم عده‌ ای مسخره کردند

مهدی تارتار: سالی که کروکودیل را اجرا کردیم عده‌ ای مسخره کردند

مهدی تارتار در مورد اجرای برخی حرکات عجیب در تیمش مثل پرتاب های بلند توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، مهدی تارتار در خصوص شرایط حال حاضر ذوب‌آهن گفت:

خدا را شکر با تلاش باشگاه و هیات مدیره دو اردوی خوب داشتیم و توانستیم برنامه‌های تاکتیکی را پیاده کنیم. شرایط بد نیست و برای اولین بازی لیگ با صنعت نفت آبادان آماده می‌شویم.
او در مورد قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر عنوان کرد: به بازیکنان هم گفتم:

دوست دارم هفته‌های اول با تیم‌های قوی‌تر بازی کنیم. چون بعد از 8-7 هفته تیم‌ها جا می‌افتند. مدعیان در‌ کورس قرار می‌گیرند و امتیاز گرفتن از آن‌ها سخت می‌شود. در هفته دوم با استقلال و در هفته چهارم با تیم پرقدرت سپاهان بازی داریم و امیدوارم با دست پر از زمین خارج شویم.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص اینکه با توجه به نتایج بازی‌های دوستانه پیش فصل، آیا این تیم روند خوبی دارد، گفت:

با توجه به شرایط دو سال‌گذشته می‌تواند پیشرفت خوبی برایمان باشد. البته خیلی ایده آل نیست. باید صبور باشیم تا ذوب‌آهن را کم کم به شرایط خوب گذشته برگردانیم. همه باید در این مسیر کمک کنند.
تارتار در مورد شعار امسال ذوب‌آهن گفت:

شعاری را که به اتفاق کادر فنی با توجه به شرایط دوسال گذشته در نظر گرفتیم "کار و تلاش سخت، پایان خوب و ماندگار" است. امیدوارم خاطره خوبی از خودمان دراصفهان به جا بگذاریم. البته کارمان سخت است.
او در خصوص نقل و انتقالات ذوب‌آهن گفت:

واقعا ساختار تیمی را کاملا تغییر دادیم حدود 80-70 درصد از هفت سهمیه لیگ برتری، توانستیم افراد مدنظر را جذب کنیم. از لیگ یک هم بازیکن جذب کردیم. در‌ کل از نقل و‌ انتقالات با بودجه معمولی که داشتیم راضی هستم. نقل و انتقالات تقریبا برای ما تمام شده است.
سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد:

در حال حاضر بازیکنی که از بچه‌های ما بهتر باشد وجود ندارد. باید تا نیم فصل صبر کنیم. اگر بازیکن بهتری پیدا کردیم او را جذب می‌کنیم در غیر اینصورت با بچه‌های خودمان ادامه می‌دهیم. از هیات مدیره تشکر می‌کنم که کم و کاستی نداشت. از مجتبی فریدونی هم تشکر‌ می‌کنم که در نقل و انتقالات به ما کمک کرد.
تارتار در مورد اینکه پیش از این در تیم‌های او حرکاتی مانند کروکودیل (خوابیدن بازیکن پشت دیوار دفاعی) یا پرتاب اوت آکروباتیک مشاهده شده و آیا امسال هم در ذوب‌آهن حرکت جذابی دیده می‌شود، گفت:

ما فوتبال روز دنیا را دنبال‌ می‌کنیم. سالی که حرکت کروکودیل را اجرا کردیم عده‌ای به تمسخر گرفتند اما هرچه ببینیم و آموزنده باشد را سعی می‌کنیم یاد بگیریم و در تیم اجرا کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.