یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

لوئیز انریکه‌: مهم نیست که حریف چه تیمی باشد، اسپانیا بازی خودش را انجام می دهد

لوئیز انریکه از شکست اسپانیا در فینال لیگ ملت های اروپا مقابل فرانسه می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، اسپانیا و فرانسه در چارچوب فینال دومین دوره لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند و این بازی در نهایت با نتیجه 2-1 به سود فرانسوی ها به پایان رسید. لوئیز انریکه، سرمربی اسپانیا در مصاحبه پس از بازی گفت:

گل دوم فرانسه؟ از روی نیمکت تشخیص آن دشوار به نظر می رسید و به نظر آفساید بود، اما من قصد ندارم واکنشی به این قضیه نشان دهم زیرا شما از قبل می دانید که من راجع به داوری و مسائلی که نمی توانم آنها را کنترل کنم، صحبت نمی کنم. مهم نیست که مقابل چه تیمی بازی می کنیم، اسپانیا بازی خودش را انجام می دهد. می توان ارزیابی کرد که ما بهتر یا بدتر از حریفان بازی می کنیم اما هیچ کس نمی تواند بگوید که ما برای ارائه بازی یکسان و پایاپای در همه زمینه ها و در برابر همه رقبا به زمین نمی رویم.
سرافکندگی بابت شکست؟ می توانید با بازیکنان در مورد این شکست و احساساتی که دارند صحبت کنید اما مطمئن هستم مورد خاصی پیش نیامده است. بوسکتس بهترین بازیکن مسابقات بوده است که این نشان دهنده سطح او است. وجود سرخیو برای تیم ما حیاتی است. ستونی که ما بازی تهاجمی و دفاعی خود را بر اساس آن قرار می دهیم. ما قهرمان اروپا را شکست داده ایم و مقابل قهرمان جهان ایستادیم.
ما بدون جام به خانه برمی گردیم اما با قهرمان کنونی جهان به رقابت پرداختیم و از نظر کیفیت و قدرت بدنی به آنها نزدیک بودیم. در ابتدای کار سختی کشیدیم، اما بعدا تهاجمی ظاهر شدیم و بازی را به سمتی هدایت کردیم که می خواستیم.

گاوی؟ بسیار مهم است که وقتی کسی به تیم ملی دعوت می شود، کمک حال تیم باشد. ما این رقابت را در تیم ایجاد می کنیم و امیدوارم دفعه بعد که باید لیست تیم ملی را تهیه کنم، دردسرهای زیادی داشته باشم. به گاوی و پینو نگاه کنید، قدرت و کیفیت تمام این بازیکنان خارق العاده بوده است.
گل کریم بنزما؟ برای ما یک مجازات بود، وقتی مقابل هر تیمی گلزنی می کنید، این مسئله روی بازیکنان آن تیم اثر ذهنی و روانی بر جای می گذارد اما حقیقتا کاری که بنزما انجام داد، باورنکردنی بود. همه چیز تحت کنترل بود اما درست در همان لحظه ای که توانستیم به گل برسیم، گل تساوی را دریافت کردیم. لحظه جالبی هم بود چون ما می توانستیم با نگه داشتن نتیجه 1-0 برای آنها مشکل ایجاد کنیم. اما در هر صورت آقای کریم بنزما یک گل عالی به‌ ثمر رساند. او یکی از 30 نامزد دریافت توپ طلا به حساب می آید، مهاجمی که دوست دارد کارهای تماشایی در زمین انجام دهد. ما هم از داشتن آزپیلیکوئتا، مورنو و پدری در این لیست بسیار خوشحالیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.